SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~!~Świerzak nie cham~I założy SPAM~!~

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168472

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
replay

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2008-02-12 23:12:39

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Kiedyś widziałem jak bokser 3 bramkarz poklepał ale tak dosyć solidnie troszke taki psychol

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kozacza bo to ich teren kazdy ma wiedziec kto tu rzadzi tak jest w kazdym klubie
moze byc 5 hoojaowych brmakarzy al ezawsze jest 2 przehooji w ekipie taka jest stara zasada i oni robia robote

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jade na bramke


wlasnie szef dzwonil zebym przyjechal


bombowiec , to jest najlepsze ze Ci najwieksi nie kozacza. tez znam tych miejscowych gangsta i z nimi spokoj jest (na szczescie )


dobra lece pod prysznic i na bramke
narka chlopy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak stalem w ***anym leeds z chlopakami z klatek to bylo tak jak jakis typ zaczal walke to juz nie wyszedl normalnie zawsze cos zlamane dla zasady trenowali na nim psychole ale ludzie sie bali i oto chodzi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Wy tam na bramkach pewnie nie macie nudno cipeczki itd.

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1466 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21973
mailem szkole zaczac ale ******le! prze***ane robota! szacun dla was =] niechodzi tylko o zadymy ale cierpliwosc do innych :P unas chlopaki maja czasami dosc, kumpel mowi ze juz nie wpuszczaja a tu co chwile "prosze pnan prsze pana jeszcze tylko 2 osoby albo jeszcze tylko 3" i tak co 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja sram na te ang szmaty nie lubie ich jakos falszywe usmiechy itd zeby sie wkrecic do vip roomu
moja pani pracuje u mnie tez w klubie wiec mam na to wyj,ebane

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Jak by ten kumpel miał twarz zabijaki pewnie by go nie prosili

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mi zawsze mowia you look very sceary chyba o ryj chodzi i nigdy si enie usmiecham w pracy chyba ze jak gary zmywam
zawijam zdorwia chlopy

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-02-12 23:21:11

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-02-12 23:22:00

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu

Następny temat

CYKL DECA

WHEY premium