SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~!~Świerzak nie cham~I założy SPAM~!~

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168487

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stachu co Ty ****a kiedyś tak zescie trabili o tym rekinku i wpisalem w szukajce i wy***ał ****a oldskólowy gej no myslalem ze spawa za***e , konkret specjalnie dla bananka

Panowie jak wyslac płyte poczta tak zeby doszla w calosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu bomber sie nie odzywa ? mial zalożyc spam a tu **** , taka miala byc wy***ana ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Panowie jak wyslac płyte poczta tak zeby doszla w calosci ?

zwykla koperta slalem i dochodzila a jak chcesz to za*** w twarda tektore i do bombelkowej koperty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
j.w. nic innego do głowy mi nie przychodzi

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto zalozy nowy spam ? trzeba jakas ankiete obmyśleć taka po ****u fest zeby ludzie plakali ze smiechu

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2008-02-17 16:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
jeszcze troche tego zostało

ja już dziś nie będe wstanie nic robić za jakiś czas więc zaś się spóźnie do spamu zapewne i będe na 60

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby tak ja glowu do ankiety to nie mam ... znowu jakis ****a leszcz siwerzak przyjdzie i zalozy spam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
to powiedzcie Gregorowi niech założy

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
to teraz nie zakladajmy kolejnego spam posta zobaczymy jak dlugo wytrzymaja wszyscy bez spamu


pewnie spam bylby w kazdym temacie w dziale doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge sie zalozyc ze tak będzie , wkoncu wpadnie jakis szczeniak i zobaczy ze koniec spamu to zalozy jakiegoś gniota ****a gdzie ten Bomberman no !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu

Następny temat

CYKL DECA

WHEY premium