SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~!~Świerzak nie cham~I założy SPAM~!~

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
nie zartuje ja spokojny jestem. a ten tekst to z youtube kozaki na pigulach jak nie widzailes to wpisz jednak nic nie zmienia faktu ze paru klientow z silowni bym obil z checia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
czesc cipki
fajny treninng dzisiaj miałem, 2 minuty prbujesz trafić partenera w czoło/czache tylko lewy prosty a on ma za zadanie zrobić unik/zbić cios=nie dostać w morde-i tak na zmiane po kilka rund, naczczęscie nie wyłapałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Center wierze też jestem z natury bardzo spokojny i pokojowy ale czasami każdego ponosi

dobra idę sie szkolic pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dobre cwiczenie bylo treningach zapasow, jeden koles stoi w stabilnym rozkroku, a drugi wchodzi mu na plecy, przchodzi ponad glowa , pomiedzy nogami az do tego samego miejsca na plecach, nie dotykajac ziemi rzecz jasna super

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1183
przechodzili pod toba i zachaczali o torbe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no musiało to ciekawie wyglądać
a poważnie to znałęm kiedys zapaśnika, na zawody jakieś nawet jeździł chłopaczyna i widziałem jak trenuje to normalnie masakra,strasznie giętki był, i wogóle tam to sie rzucają o mate jak po***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nooo najlepszy sport
judo tez trenowalem ,ale ***nia dla mnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
każda sztuka walki czy jakikolwiek sport ma w sobie coś pieknego, dla każdego sie jakaś dyscyplina znajdzie którą idzie pokochać i oddać sie bez reszty, nie kazdy ma na to czas ...
ja często słysze ze boks to ***nia bo tylko ręce pracują i lepiej isc na coś innego zeby umieć kopać , mało kto rozumei ze sie nie trenuje po to zeby sie na ulicy nbapieprzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
a micza łatwo pokonać,zamykasz oczy, bijesz i możesz byc pewien ze w torbe trafiłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu

Następny temat

CYKL DECA

WHEY premium