SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~!~Świerzak nie cham~I założy SPAM~!~

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168511

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
omlet z platkami mi tez ni****a nie podchodzi
co innego z rana wpc mleko platki i rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no trzeba nadrobic sniadanie jakims syntexem ... B omlet z platkami dobrze wchodzi jeszcze z keczupem albo dzemem ... inaczej to ni ****a , albo jogurt na wierzch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
koorwa krolika mi sparalizowalo musze uspic dzisiaj a tak to zawsze sie cos plotalo po domu wrrrrrrr

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
to ogladal ktos wczoraj MTV wieczorem ?


najostrzejszy film byl na silowni, jak to ogladalem to az sie ****a zapocilem caly

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2008-02-12 10:29:57

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krolik tez cos walił ?
Szkoda zwierzaczka ... kupisz nastenego jakas guinea piK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
kup sobie psiaka B, ja tylko zmienie mieszkanie i biore jakiegos terrierka

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
b jakie steki kupowac wtedy?takie zeby soczyste z grilla byly? omlety z owsianymi suche troche sa to fakt ale jak posmarujesz nutella to idzie zjesc:) najbardziej lubie z samych jaj + nutella lub dzem truskawkowy i kakao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
psa nie chce bo bede wracal do polski za rok dwa center sprawdze potem bo zapomnialem nazwe
ok zawijam

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
lande sa medalions w **** grube i bez tluszczu ale w ****j drogie tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
***ac chelmianke ***ac ****y ******lone tak samo dzieci motoru

nastepna dziewczyne przekopali w paru i to moja kolezanke, wczoraj bysmy im bejzbolami glowy poroz******lali ale pouciekali, w sumie nie dziwne no nas bylo 4 a ich ok 15 bo oni sie tylko bija 10 na jednego, ale dzisiaj przyhcodzi 4 do mnie na silownie pocwiczyc to im ****om rece i nogi polamie

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom testosteronu

Następny temat

CYKL DECA

WHEY premium