SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_puch_ redukcja => lets get the party started

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 715
co do posilkow: z tego co kojarze to ty prowadzisz zajecia fitness? i po 3h takich zajec mialas w posilku ryz i warzywa z sosem czosnkowym (wlasnej roboty z jogurtu naturalnego)?

Tak, po 2h;). Tak niestety wyszło. Miały być brzuszki z łososia ale nie było juz jak to w niedziele :(. Takze na szybko nie zostało mi nic innego. Sos z samego jogurtu i dwa zabki czosnku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
to uwazaj, planuj miske z wyprzedzeniem, zakupy tez. bez bialka po wysilku moze ci poleciec miesien a wtedy redukcja utrudniona

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 715


Oj, to zle. Juz nigdy wiecej!
Staram sie planowac dzien wczesniej:)
To na jutro:)
Juz lepiej wyglada;)




Zmieniony przez - _puch_ w dniu 2011-08-21 22:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
znowu sie przyczepie : ten o 11:00, przed nim masz zajecia jakies, cos cwiczysz? jak dajesz wypiski z diety to napisz na dole miedzy ktorymi posilkami masz trening

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 715
a czepiaj sie czepiaj;)jak najbardziej:D

Siłowy robie o 8:00, o 9:00 mam zajęcia, później o 14:30 i o 20:00 :)


...zamienić II posiłek z IV ??

Zmieniony przez - _puch_ w dniu 2011-08-21 22:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
w przed i po-treningowym chcesz miec i bialko i wegle. po wysilku spada glikogen w mozgu i nie tylko, mozna sie pieknie uszkodzic (napisala maja ktorej ostatnio po treningu tak spadl cukier ze miala zaburzenia widzenia przez 15min). Daj sobie jakies owoce tam gdzie nie masz makaronow/ryzu/chleba jesli przed lub po tym posilku cos cwiczysz.

sprawdzilam co ci Obli rekomendowala, ona pisala o owocach., nie boj sie jak bedziesz miala wiecej kalorii, przy tej ilosci cwiczen ty to i tak pieknie spalisz od razu.

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2011-08-21 22:48:17

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 715
to z mila checia dorzuce 100g chleba do tej rybki:) A po treningu lepszy bedzie tłusty łosos czy chudy tunczyk??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
niby tluszczy po treningu naslezy unikac ale ja jem migdaly i mi z tym dobrze takze sama decyduj po czym sie lepiej czujesz i tak jedz


tylko tunczyk z wody jesli puszka, i saraj sie za duzo tych puszek nie jesc w tygodniu

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 715
wlasnie tez wyczytalam, ze okolotreningowo, to raczej białko+ww, bez tłuszczy. Zamienie, te dwa posiłki:)

Co do puszek, tez postaram sie jesc ich mniej. Narazie były 2, ta bedzie 3 w tym tygodniu... To o 2 za duzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Puch ani sie waz, jesz kazdy posilek zbilansowany, kazdy, wieczorem sobie ww mozesz odpuścic ale poza tym masz jeśc normlanie, a nie zwracac uwage na zasady posilków okołotreningowych dla kulturystow.

Jak ci sie ryz po 40min nie ugotował to jakiś stary go masz i tyle bo to niemozliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie

Następny temat

Zbijanie wagi przed zawodami

WHEY premium