SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_NeRwUs_ nowe str. 23/24/28/36/37/38.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
Widac ciezka prace :)
//SOG za sylwetke:)

ps. Wuchta daloby sie ogarnac tych wszystkich co jak zwykle pisza o koksach i stazu? Z tego co widze to juz jest tu normalka ale drazni mnie zazdrosc tych lamusow :)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Najlpesze w tym wszystkim jest to,że dobre 75-80% ludzi wystawiających tu foto posiada super gen do tego sportu,dwa nikt nigdy nic nie brał,co najwyżej kreatynke,trzy saa jest bee dla większości,ale 60% wystawiających foty ma cykle rozpisane w dziale doping.
Staż zawsze zakłamany.Za niedługo ludzie bedą wystawiając foty pisać takie teksty.Czesc mam imie Bartek mam 45 cm w łapie,Ciskam 170 na płaskeij,na poważnie cwicze 2 miesiące.Jest tu całe mnóstwo ludzi zawyżających mase wyników,miejących nad podziw wysokie mniemanie,każdy chce byc najlepszy.
TaCY ludzie najbardziej mnie smieszą.

Cwicze 6lat z różnymi przerwami najdłuższa ponad rok.Jakbym miał pisać ile Cwicze na poważnie to napisałbym 2,5 roku.Jednak tak nie pisze czemu bo przygode z siłownią zacząlem 6 lat temu i popełniałem mase błędów,miałem złą diete,ale od od 2004 roku zacząłem cwiczyć i od tego czasu licze ile mineło od momentu jak zacząłem trenować.Nieistotne jest to,że przedtem trenowałeś bez efektów od tego momentu zacząłeś miec styczność z żelastwem,za pierwsym razem efekty zawsze są tak działa organizm,a większosc juz na to nie patrzy i od razu teksty,że oni zaczeli cwiczyc pozniej.Czemu ludzie sciemniają ze cwiczą 0.5 roku na poważnie,a w rzeczywistosci 7 lat tego nie pojme.
Nie wierze ,że 80% ludzi na tym forum ma super gen bo to zwykła sciema.Osoba cwicząca z dietą z głową i suplami i tak ma gorzej jak osoba cwicząca na saa bez konkretnej diety,ale z głową i widze to po kumplach i po Sobie,a najgorszego genu nie mam.

Dobra nie zasmiecam wiecej autorowi tematu.

Sylwetka godna podziwu,bardzo sucha ,ale z tego co piszesz napewno przekłamana.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2010-08-31 11:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
_GANGSTA_A widziales zdjecia ze str11 ??

seba1018 mi poszla torebka stawowa dlugo ja leczylem a pozniej jak wrocilem na boisko to znow mi poszla ;/ Wiec zrezygnowalem z tego xD A cos musialem robic bo bym zwariowal i tak zaczela sie przygoda z zelastwem na powaznie



Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 11:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Data!!! zdjęcia z 2007 roku,wiec czemu piszesz,że cwiczysz 9 miesiecy.Zacząłeś cwiczyc od grudnia 2009?? bo tyle to jest 9 miesiecy,a tam są foty z przed 3 lat.

Wlasnie o tym pisałem wczesniej o sciemnianiu przy stażu.

Jeżeli zacząłeś przygode 3 latat temu to zmienia postać rzeczy i nie przypisuje Ci żadnego super genu,bo taka sylwetka jaką prezentujesz jest jak najbardziej realna w 3 lata.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1013 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6121
_GANGSTA_ - Zgodze sie z toba tutaj kazdy kto cwiczy rok++ ma juz gen i wszedzie tak pisza jak na moje jest to smieszne i ludzie nie wiedza co oznacza slowo gen i pisza to tak po prostu a co do tych lamusow co pisza, ze ktos bierze koksy bo zazdroszcza to sikam na nich :)

//EDIT
I daje ci gangsta soga za wypowiedz i mozna powiedziec, ze wszystko z ust wyjoles to tyle.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Samirek w dniu 2010-08-31 11:59:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
W profilu mam napisane 3 lata z przerwami ;p
Wiem popelnilem blad w nazwaniu Tematu :)
Dzikuje bardzo za jej zmiane
A a tylko mowie ze wznowilem silownie od pazdziernika 2009.

I to na tyle xD
Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3220
Bardzo estetyczna sylwetka. Sog za ciężką prace.

Nie przejmuj się kilkoma komentarzami. Krytyka zawsze musi być, szkoda, że trochę pozamerytoryczna ale nie można mieć wszystkiego.
Poza tym to chyba komplement, że miłośnicy męskich ciał piszą CI, ze wyglądasz tak jak byś brał coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
posprzątałem z grubsza.

Będę pilnował napinaczy.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Dzieki

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 17:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
to jest problem dla wielu przy określaniu stażu...
chyba najlepszym rozwiązaniem ejst zaznaczyć zarówno kiedy zaczęły się wizyty na siłowni i od kiedy te wizyty przybrały postać regularnych i uporządkowanych...
bo można chodzić na siłkę 4lata a ćwiczyć z tego tylko rok sumiennie ;)
co do autora to przemiana b.duża - dlatego wiele wątpliwości czy to naturalny rozwój czy farmakologiczny ;)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kastecior wczoraj i dziś :) / Fotki 1, 3, 5 - forma plażowa 2010r !!

Następny temat

17 lat - rok stażu (fotki str.1,3,5,7,11,13)

WHEY premium