SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_NeRwUs_ nowe str. 23/24/28/36/37/38.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robię tylko drążek, rożne chwyty. np mam taką rączkę gdzie trzymam blisko dłonie skierowane do siebie wewnętrzną stroną (taki sam uchwyt jak na maszynach).. dorzucam sobie ciężarki do pasa. jeszcze tylko chantami wiosłuje w opadzie, opieram brzuch prawie na kolanach odciążając kręgosłup. tak w ogóle daj sobie spokój z martwym. po kij Ci to? żeby po tym zdychać na ból kręgosłupa?

naucz się trenować plecy intuicyjnie, rób tyle ile Ci pasuje i rób takie ćwiczenie na plecy które Ci je ładnie spompuje. nie trenuj "z kartki" bo to bezsens. jak masz ochotę zrobić 12 serii tylko jednego ćwiczenia na plecy to rób. o ile będzie ono dawało Ci max pompę

wiesz mądrze się mądrze, ale ja w sumie taki kozak zza monitora tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Podaj Swój plan treningowy na klatkę piersiową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
1.Płaska 10,8,6,4
2.Skos W Górę 10,8,6,4
3.Wypiętki Na Skosie W Górę 10,8,6,4
4.Butterfly 10,8,6,4

Cwiczenia oczywiscie co jakis czas zmieniane i ilosci rowniez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561


Postanowilem odswiezyc temacik i dac pare
Sa to fotki niekoniecznie z obecna forma :)
A z reszta fotki mowia same za siebie :) Niekomentowac dopuki nienapisze ze mozna xD.

Najstarsze zdjecie jakie mam !! Oswiecim ! Istrny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561


Po roku ciezkich treningow !!.... Ktorych oczywiscie nie bylo bo moim priorytetem byla pilka nozna :)

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 08:56:12

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 08:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561


A tu zdjecia juz z przed wakacji 2009. To co widac w przeciagu 3 miechow spadlo 6KG... bo bylem w anglii i nie cwiczylem malo jadlem pracowalem i chlalem xD


Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 09:04:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561




Powiedzmy ze drugie
zdjecie zostalo zrobione w pazdzierniku kiedy zaczolem wkacu systematycznie trenowac.A 2 bylo zrobione rowniez przed wakacjami xD Nie patrzec na date pierwszego zdjecia bo jak pisalem wczesniej zdjecie bylo zrobione przed wkacjami a 3 mc spedzielem w angli parcujac xD




Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 09:28:57

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 09:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561




Pierwsze Zdjeci bylo zrobione poltora roku temu jak widac na dacie na zdjeciu, wteczas jeszcze nietreniowalem systematycznie :) Silownie odwiedzalem raz na miesiac xD moze 2 ;p i wogole nie robilem plecow tylko klate xD

Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2010-08-31 09:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Wiec widać jak ciężko pracowałem przez pierwsze 2 lata na siłowni
Teraz przygotowuje się do następnej masowi :)
Obecnie dopracowuje swoją djete s w październiku planuje zakup suplementów i ostro zaczynam tyrać. Ma bieżąco jak tylko będę mógł będę wstawiać aktualne zdjęcia.

Chciałbym poprosić o zmianę tytułu na
Nerwus przygoda z siłownią zdjęcia 1str/11str.
Bardzo Proszę można komentować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2095
Witam

Widać duży progres, barki, bicepsy i plecy masz za****ste, dotyraj góre klatki i przedramiona bo wyglądają słabo przy takim bicku

Też ćwiczę na siłce domowej już rok i również trenuje piłkę nożną mam poważny dylemat czy chce mieć figurę "sportową" czy być dużym

Trzymaj się i rośnij kolego powodzenia

"Ciężki trening boli mniej niż porażka" If you have a dream GO AND GET IT!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kastecior wczoraj i dziś :) / Fotki 1, 3, 5 - forma plażowa 2010r !!

Następny temat

17 lat - rok stażu (fotki str.1,3,5,7,11,13)

WHEY premium