SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dz. VIDEO]Koniu - road to perfection. odc3(2/3), str 1,25

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
To ja zapytam;
Co sadzisz o soku typu , Fortuna, bez cukrow i bez slodzikow ?
np taka pomarancz czy multiwitamina, szklaneczka/dwe, dziennie do posilku, hmmmm


dodam jeszce ze dla kogos, kto jest endomorfikiem
Elo

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2010-05-22 12:42:35

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
to ja Ci odpowiem nie ma cukru jako sacharozy która jest dodawana do wielu skoków. Natomiast w sokach o których mówisz jest fruktoza - cukier owocowy. Fruktozy także staramy się unikać ze względu na to że głównie magazynuje się w wątrobie a nie w mięśniach.
Ogólnie lepiej zjeść jakiś owoc, niż pić takie soki. Bo w owocach na pewno będzie więcej witamin itp

a jeśli jesteś endo to fruktozy tym bardziej bym unikał

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-05-22 12:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest zarowno fruktoza jak i glukoza. na weglowodanowce przy masie bym pil jakby mnie bylo stac.

owoc wiadomo lepiej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pytanie do Konia: Z czego wynika to, że na diecie niskowęglowodanowej lepiej czujemy się na nasyconych kw. tłuszczowych? Więcej energii, lepsze samopoczucie itd - skoro kaloryczność każdego rodzaju tłuszczu jest identyczna.
Edit: Proszę o usunięcie poprzedniej wypowiedzi, niechcąco poszło dwa razy

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-22 14:03:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roslinne tluszcze zawieraja duzo dlugolancuchowych kwasow tluszczowych w swojej budowie. niektorzy ciezko toleruja tluszcze roslinne w duzych ilosciach, a lykanie ich ogromnych ilosci na zdrowie takze nie wychodzi. tluszcze zwierzece sa zwykle latwo metabolizowane i nie ma takich reakcji na duze ilosci jak na tluszcze roslinne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29567 Napisanych postów 62954 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902628
koniu odnies sie do przydatnosci warzyw 'nie swiezych' np ogrki kiszone/konserwowe, papryka konserwowa, buraki tarte ze sloja, i rozne tego typu produkty.pytanie czy sa kompletnie bezwartosciowe wrecz niepolecane np z powodu zawartosci octu czy mozna spokojnie dodawac do dziennej puli warzyw czy lepiej unikac?pytam pod kontem redukcji wiec wybieram z najmniejsza mozliwa iloscia wegli(<10gr/100gr prod) bo oczywiste jest ze te produkty sa dosladzane.wiadmo ze najlepsze swieze ale czasem brak czasu pustki w lodowce to otwiera sie sloik i jazda, swietna alternatywaw stosunku swieze do 'nie swiezych' min 2 do 1.

drugie pytanie:laczylbys spalecze z joha w skladzie z efedryna warto takie polaczenie stosowac?oczywiscie w rozsadnych dawkach(np porcja spalacza +30mg efki 2x dziennie) czy kategorycznie odradzasz?specjalnie pytam co Ty bys zrobil bo chodzi mi o osoby o duzym stazu zarowno treningowym jak i 'suplementacyjnym'.ogolnie nie zaleca sie takiego polaczenia ale czy moze miec to powazne a wrecz powazniejsze skutki uboczne niz stosowanie innych mocnych supli i nie tylko w niemalych dawkach?

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-05-22 15:17:24

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-05-22 15:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe lepiej Mumin dać spalacz+ jeśli zaczynasz przygode z efką to 24gramy + kofeina :>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29567 Napisanych postów 62954 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902628
Lee pewnie ze lepiej.

tyle ze ja jadlem efke juz z 10 lat temu pierwszy raz i wszystkie inne 'ochudzacze' z wyjatkiem hormonow tarczycy i dnp.

wyraznie napisalem ze pytam pod kontem zaawansowanych wiec prosze czytac uwaznie


zastanawia mnie tez skad wziales dawke 24 gramy gramy zrozumiem ze literowka ale te 24???ciezko bedzie tusi podzielic jak i inne efki

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-05-22 15:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
psonic ale to miało być na antenie.
mogę dodać, że o nasyconych mówi się głównie pod kątem ich negatywnego wpływu na zdrowie i nie wiele można poczytać o tych pozytywnych, toteż moja ostatnia wypowiedź była poparta głównie praktyką, jednak pozwalając sobie na teoretyzowanie, moim zdaniem jest to związane z cholesterolem, jak wiadomo cholesterol -> testosteron oraz pewnie mało kto wie - DHEA, co może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie.


Mumin
Kaizen ma efkę 8mg, także 24 mg da sklecić.
na resztę odpowiem w programie.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-05-22 15:54:13

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plecy +klatka

Następny temat

Połączenie ??? co z czym???

WHEY premium