SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dz. VIDEO]Koniu - road to perfection. odc3(2/3), str 1,25

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
rzeczywiście kofeina powoduje wzrost poziomu kortyzolu, jednak imo to dość przejaskrawiona teza, do wzrostu tkanki tłuszczowej może się przyczynić jego stały długotrwały nadmiar, a przy kofeinie jest to chwilowy efekt.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-05-19 17:20:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Ladnie,ladnie, pomysl zayebisty, tylko jak ktos juz wspomnial wczesniej, wiecej usmiechu.. Jak czytales pytania to brzmialo troszke jak z "Ivony".
Jak na 1 odcinek to wyszlo dobrze, bez zbednych "yyyyy","eeeee" itp., takze naprawde fajnie.
Tak jeszcze sobie myslalem, ze jakbys dal napisy angielskie to dziennik bylby bardziej miedzynarodowy
czekam na 2 odcinek pzdr

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Dzień 9

Zaspałem na zajęcia na 13 , więc cały dzień wolny, jak zwykle FM i seriale.
Żeby nie było, że nic się nie uczę, macie małą „sztuczkę” z laboratorium.





Dieta:

1.Pierś, oliwa, warzywa.
2.Pierś, oliwa, warzywa.
BCAA 2x 15g
3.Pierś, oliwa, warzywa.
4.Boczek, warzywa.
5.Boczek, warzywa.
6.Boczek, warzywa.

Wszystko ładnie trzymane.

Trening:





A1.Siady jeszcze lekko, choć źle ustawiłem stojaki i gówniano miałem ze ściąganiem sztangi.
A2. Lekko.
B1, B2. Dziwnie na mnie patrzą, jak to robię – nie dość, że jedno powtórzenie wyciskania z podwyższenia, to jeszcze lecę jak głupii na wyciąg.
C1, C2. Ten sam ciężar tu i tu, nie miałem wolnej sztangi łamanej, więc zrobiłem na sztangielkach.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
weź w nawiasach dodaj polskie nazwy cwiczen to ludzie beda wiecej wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Ciekawa forma dziennika,będzie można sie dużo dowiedzieć,kiedy zaczniesz sypać ciekawostkami. Pytanie 1:jak przyrządzasz boczek i jak go przyrządzić,żeby w jajecznicy był smaczny(podlewałem już wodą oraz mocno wytapiałem i ciągle nudy )?
Pytanie 2:dbasz o proporcje tł(nie widze typowo produktów z wielonienas)?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
sledze ukrycia, powodzenia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
adzik123
niektóre nawet nie wiem jak po polsku nazwać.


Szprota94
tak jak pisałem piekę, z różnymi przyprawami, zwykle grill pikantny kamisu.
a w jajecznicy, hm...ja lubię drobną, dobrze przypieczoną kostkę, mocno osoloną.


Dziś ominąłem trening - uczyłem się całą noc, po uczelni położyłem się "na chwilę" i wstałem dopiero niedawno.
Jutro kończę kręcić - dziś miałem fajny materiał nagrany nad morzem, ale wiał wiatr, przez co słabo mnie słychać.

pzdr/


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Jak ma ktoś jakieś pytania "na antenę" zapraszam do zadawania, puki jeszcze nie nakręciłem tej części.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
za miche pełen podziw fajny dziennik,

ile jesz tego boczku na porcę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
ja mam takie pytanie. Jaką formę kreatyny uważasz za najlepszą? Czy jakaś forma np.orotan czy kre-alkalyn są lepiej przyswajalne niż zwykłe mono??
Do tej pory próbowałem wielu form(oprócz tych 2 wyżej wymienionych) i różnicy nie odczułem. Troche sobie sam odpowiedziałem ale ostatnie czasy niezłe opinie zbiera orotan i zastanawiam się czy nie spróbować. Dlatego też pytam co sądzisz o tych formach kreatyny?

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-05-22 12:28:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plecy +klatka

Następny temat

Połączenie ??? co z czym???

WHEY premium