SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[dz. VIDEO]Koniu - road to perfection. odc3(2/3), str 1,25

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Tylko ze to jest dziennik a nie poradnia jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
po sesji będzie czas, więc i filmy będą może nawet i 2 razy w tygodniu - tak nad tym dziś myślałem by podzielić to na stałe jak w 2 odcinku - osobny film pytania osobny film/y reszta, bo mam pytaniami skrzynkę tak za***aną, że gdybym chciał odpowiedzieć na wszystkie to bym 2 dni siedział, choć i tak nagrywam je na "freestylu".

btw na razie mam 3/12 wpisów, cierpliwości.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tylko ze to jest dziennik a nie poradnia jakas

jest i ten, który najwięcej pyta.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Ja oczywiscie zartem to pisalem, dzienniki zawsze kozak miales mimo ze tylko piate przez dziesiate widzialem, a kiedys sie nad tym zastanwialem jak ty to wszystko ogarniasz studia i jeszcze ciagle tymi pociagami...ale wypiski bys dawal bo wpeyrdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu "kosztowałeś" już tą effe z Kaizena ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
jesteś mądry koniu, trzeba przyznać

Zmieniony przez - lukamator w dniu 2010-06-08 12:21:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co miałeś na mikrobiologii?
Bo rozumiem że ćwiczenia z tego też miałeś?

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Dam jutro, bo dopiero do chaty dotarłem.

LeeJaedong, nie.

Rybas, zaliczenie z laboratorium, audytoryjnych nie miałem, jutro egzamin.
a co miałem? nic ciekawego i szczerze mówiąc w materiale średnio się orientuję.
jakieś barwienia bakterii były, zachowanie wobec antybiotyków, narastanie kolonii w różnych środowiskach - generalnie ciągle to samo, nanosisz bakterie na płytki lub do probówek i za tydzień oglądasz czy urosły.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha to to samo co u mnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

plecy +klatka

Następny temat

Połączenie ??? co z czym???

WHEY premium