SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] Po co ćwiczyć? I tak umrę...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
ja ćwiczę dlatego, że wstyd mi było tego że nie potrafię kilku kostek polbruku załadować na samochód bez zmęczenia no i dla ogólnej sprawności, żeby nie było że 300m nie przebiegnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
widziałem na sfd u kogoś w podpisie takie zdanie: życie jest zbyt krótkie aby być małym

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Alu
To nic osobistego etc ale mi takie arty się nie podobają.
Co one wnoszą? Nikt przez ten art nie zmieni motywacji, nie zrezygnuje z ćwiczenia, nikt nie będzie ćwiczył "lepiej"(pojęcie względne). Takie gdybania nie przynoszą nic dobrego. Zaczynamy się tylko zastanawiać co by było gdyby...
A i nie zdziwiłbym się gdyby kilku początkujących zrezygnowało, bo w końcu "i tak kiedyś umrą".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
fajny sog

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
ferenc - no i właśnie o to mi chodziło - żeby paru zrezygnowało. Miałem na celu pokazanie nie tylko dlaczego można ćwiczyć, a również dlaczego ćwiczyć się nie powinno i kiedy jest to stratą czasu, i jednym, dwóm, lub nieskończonej ilości pytań jak w trzy tygodnie zrobić 5 cm w bicepsie bo się wakacje zbliżają a laski się patrzą. Chciałem pokazać, że nie zawsze warto/ powinno się iść na siłownię. Czasem lepiej zainwestować w kurs dobrych manier https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] Ten art to miało być sito na tych paru którzy chcą osiągnąć coś czego i tak nie osiągną za pomocą tego sportu, co przyniesie SFD taką korzyść, że My będziemy mieli mniej roboty Ten art to miało być sito na tych paru którzy chcą osiągnąć coś czego i tak nie osiągną za pomocą tego sportu, co przyniesie SFD taką korzyść, że My będziemy mieli mniej roboty Ten art to miało być sito na tych paru którzy chcą osiągnąć coś czego i tak nie osiągną za pomocą tego sportu, co przyniesie SFD taką korzyść, że My będziemy mieli mniej roboty [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
No tak tylko ile osób to przeczyta...

Poza tym nie sądze żeby ktoś przestał ćwiczyć bo "jakiś anonimowy gościu" napisał coś na "jakimś forum". Niewielu przyzna się przed sobą, że ćwiczy bo chce być stereotypem(łysy dres etc).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
temat został odczytany 300 razy

Z tego pewnie niewielu dobrnęło do końca, ale cóż, tak jest zawsze. Może jednak ten kto przeczyta, zrozumie i powie coś podobnego koledze? Poradzi mu, że to machanie w tym momencie sztangą jest niepotrzebne? Albo że jeśli chce się podobać dziewczynom niech się przykłada do treningu całego ciała a nie klatka/bic. Jeden nawrócony = sukces. Poza tym, robi się z tego art otwarty, co mnie bardzo cieszy. Może dowiemy się czegoś o sobie? Ja dalej czekam na wypowiedzi osób które ćwiczą bo coś tam jeszcze innego

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Ja cwiczę bo to lubię. Nie obchodzi mnie ze ktos mówi, ze sie rozrastam.. Taki jest mój cel. Jezeli chodzi o Saa to chyba kazdy chociaz raz myslał o tym. Ja jak narazie nie bralem nic.. Jednak w ciagu najblizszego czasu zamierzam wspomóc sie strzykawką. Robie to dla samego siebie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry temat, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
Ćwiczę po to aby mieć wielką trumnę

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene i poprawki planu

Następny temat

Bieganie (pseudo?)interwałowe

WHEY premium