SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Stare spamy zamykamy, o laseczkach wciąż gadamy! :D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85639

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
To skoro tak to w sobotę piję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wbijaj do Poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jeśli chodzi o MC.. to można go robić na podstawkach nawet to nie trójbój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
W sumie to ja mogę zaprosić do siebie Akurat w niedziele rodzicę wracają, więc w sobotę jeszcze melo można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, ja nigdzie nie idę w ten weekend, a jak idę, to bez ekscesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Ja jestem za tym żeby skończyć już ten temat butów. Osobiście uważam że człowiek który jest profesjonalistą i zarabia na życie doradzając innym jak mają trenować ma większe pojęcie w tej sprawie no ale nikt nie zabroni bebolkowi mieć swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
No po sotatniej imprezie mówiłeś że przerwa do marca/kwietnia ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, muszę dać odstapnąć portfelowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Alex3311
Ja jestem za tym żeby skończyć już ten temat butów. Osobiście uważam że człowiek który jest profesjonalistą i zarabia na życie doradzając innym jak mają trenować ma większe pojęcie w tej sprawie no ale nikt nie zabroni bebolkowi mieć swoje zdanie


ja już dawno ten temat zakończyłem, każdy ma prawo mieć inne zdanie.
Ale akurat ten przykład że ktoś jest profesjonalistą i zarabia to wie lepiej jest nietrafiony (nie mówię o Popurim) tylko znam takich co też są "profesjonalistami" "zarabiają na życie doradzając innym jak mają trenować" a g**** tak naprawdę wiedzą.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja popieram w 100% Bebolka, ale co ja tam wiem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena Treningu + Dieta

Następny temat

pomoc w ulozeniu planu

WHEY premium