SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Stare spamy zamykamy, o laseczkach wciąż gadamy! :D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85620

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Ja pamiętam taką chorą sytuację jak w wakacje na imprezie poznałem dziewczyne było miło potem trochę pisaliśmy i kontakt się urwał, no i zacząłem już z inną pisać itd byliśmy na jednej imprezie, siedziałem na ławce przed klubem ona poszła do środka, nagle przyszła ta wakacyjna i znowu było fajnie, ona poszła wróciła tamta i taki benny hill normalnie XD

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
ja też wróciłem do domu o 3, jaka szkoda że poszedłem spać zamiast wbić do spamu

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strona 207, ostatni post, tam się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja o 3 to wstałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesiek, ja na trzeźwo też nie potrafię Do tej jednej, która mnie oczarowała dosłownie to podbiłem, jak już wychodziliśmy, powiedziałem do kumpla, żeby potrzymał mi kurtkę i podbiłem, siedziała ze swoją paczką, ale jakoś poszło. Wiem, że nie można się napalać w takich sytuacjach i oczekiwać Bóg wie, czego, ale tutaj masakra, chciałbym, żeby się ze mną spotkała za tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahhahahahaha :D


ja to nie moge z tych postów maksyma xD




3:00
JAAAAZDAAAA

k***AAAAAAA

JEDZIEMYYYYYYYYYYYYYY


10:50
Witam wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
A co Maksym jak ci się obie spodobają i wgl? XD

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maks, nie chodzilo mi o zagadywanie, a o zapamietywanie


Chociaz fakt, tez mam z tym problem :D
Ale dzieki robocie jest lepiej, bo ciągle nowi ludzie to zagaduje zeby dupy nie zamulac i coraz łatwiej mi to przychodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, na razie trzeba się z nimi w ogóle spotkać, bo różnie to bywa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, stary, też jestem bardzo nieśmiały, dlatego muszę się napić czasem, co by z dziewczynami sobie pogadać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena Treningu + Dieta

Następny temat

pomoc w ulozeniu planu

WHEY premium