SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] Kalistenika i inne zabawy by DevilDragon

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
A tak wgl. jaką metodą bd ćwiczyć? Kalistenika czy targanie złomu? Btw. Jutro turniej <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
W swoim czasie:D Ale na takie ciasteczko jak Ty to każda poleci:P Olej siłkę,zostań ninja:D
A tak na poważnie-to chciałbym za kilka tygodni powiedzieć- "świetny postęp" - poważnie.
Z dziennikiem ruszę w tym tygodniu.
PS. Odczep się od mojej klatki! Zapadnięta ale jest!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Turniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Ja FBW preferuje. Do tej pory był split,ale po tym jak się poradziłem to zmieniam trening. Kalisteniki już nie czuję po sobie,chodź na zdj pewnie nie będzie tego widać. Pompeczki,dipsy, podciąganie robię bez problemu po kilka serii. Ważę 64 kg!:D

Zmieniony przez - Bartek_eR w dniu 2013-08-11 23:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Bartek_eR
Kalisteniki już nie czuję po sobie,chodź na zdj pewnie nie będzie tego widać.Zmieniony przez - Bartek_eR w dniu 2013-08-11 23:52:15


Każdy wychodzi gorzej na zdj niż w rzeczywistości Ps. turniej w piłke nożna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Jutro turniej a pojutrze trening piłkarski i Lafay ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Mięśnia będą jak arbuzy!:D
Dziś łopatą popracowałem to mięśnia brzucha i przedramion chyba zaraz eksplodują!
Od jutra najprawdopodobniej ruszam z dziennikiem. Mam nadzieję,że pomożecie chociaż troszeczkę;)
P.S. W jakiej lidze grasz? Orlik czy jak? Klub czy dzikie drużyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Grałem w dolnośląskiej a teraz ide do juniorów. Treningi mam na orliku a mecze na wymiarowym stadionie ;). I nie gram w jakimś Stolec Suwałkowice dolno-górne KP tylko w ogarniętym klubie xD.
Co do dziennika i pomocy- tobie? nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Stolec Suwałkowice- padłem:D
A tak swoją drogą. Trochę mnie dziwi że trener nie poświęca uwagi dla Twojego stanu fizycznego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Poświęca jak najbardziej, ale chyba mu nie przyjdzie do głowy że chce odrobine przymasować xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Planu treningowego

Następny temat

Pompki Trening

WHEY premium