SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dj Baggi] DT Walka z Nadwaga ( Redukcja)

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Konkretnie zleciało

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Noo wyrobil sie przez wakacje dobrze.
Baggi jestes moze na IF? czy jesz przez caly dzien?

Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2013-08-26 01:13:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
coockawsky
Noo wyrobil sie przez wakacje dobrze.
Baggi jestes moze na IF? czy jesz przez caly dzien?

Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2013-08-26 01:13:41

Jem przez cały dzien normalna zbilansowana dieta.
Na 2 tyg mam przerwe od siłowni. ,,Renegeracja" Podbijam troche kalorie z tygodnia na tydzien itp podbijam troche zeby spokojnie mase zaczac. bo wiadomo nie zaczne odrazu jesc schabowych. Mimo to trzymam sie i trzymam diete nie jem tłustych itp all zbilansowane nadal.
Ale byłem u ziomka na 18-nastece u przyjaciela wlasciwie, no nie moglem odmówic alko. To taki dobry przyjaciel nie to że coś ale nie moglem w sercu. Wypiłem troche zjadłem ( wgl ziom zadbał o ciemny chleb dla mnie bo wiedzial ze sie trzymam nadal mimo ze mowia ze spoko juz jest i jado melanz ... ale chuda szyna chleb pomidorki all dla mnie na redukcje spoko) troche wódy wlałem ale czuje już kac kupe i cheat kupe ze bedzie ostrooooo. Po tylu przerwy sorry ziomki jestem gównem złoiem sie po takim czasie ale rozumiecie raz moge kur** u przyjaciela. Elo :* Kocham waS zaczynamy niedług omase ale boje sie tej masy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
KAC KUPA/CHEAT KUPA
Przecież nic się nie stanie jak raz kiedyś "popłyniesz" a co do Twojej masy, jeśli nie jesteś pewien to nie ma co na siłę robić. Redukować możesz do momentu aż sam poczujesz - jest dobrze, tego chciałem. Rozumiesz.

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
Nie no fajnie jest. Ogólnie ale 80 to był taki ,,cel" góra. I jak zdobyłem ten ,,szczyt" to już super a jeszcze spadłem do 78,5 teraz nie wiem ile to zaczełem podbijac kalorie itp po woli zeby stabilizowac magnezik pic itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Jak tam Baggi? Redukujesz czy masujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nauka go porwała :/

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Bierzmy przykład

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5085
Witajcie. Waga ok 78.
Stabilizuje ale nadal spada. Chciałem zacząć masówke ale nie mam funduszy niestety.
Smieszne zdjęcie :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dobreee

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowka

Następny temat

[DT]XRaDX113 ------> Wyjście i wejście :)

WHEY premium