SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] - Kamila - Cel... Bikini Fitness!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
PawelSzEvc
Gdyby coś - podrzuć info na pw, skontaktuję Was

Mleko niestety ma perma 4eva na wszelkie konta, zasłużył


Ok, EO Offtop


Proszę pilnuj tego działu i informuj admina jak tak postać jeszcze się tu pojawi.

Jeśli jeszcze raz poniży kogoś to zajmie się nim dział prawny spółki, który jeszcze żadnej sprawy w tym zakresie nie przegrał - było ich trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nie jestem w stanie być tutaj 24h. Tym bardziej, że mamy długi weekend. Obraźliwe słowa zostały usunięte, a użytkownik zablokowany, zgodnie z regulaminem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Po to jestem


nie rozumiem tylko usunięcia całości - mocno merytorycznej - dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Widze, ze niezly bajzel sie zrobil. Tylko wlasnie tez nie rozumiem dlaczego tak wazna czesc merytoryczna dla mnie na temat tych urazow zostala usunieta. Wszystkie kontakty i linki ktore bylyby dla mnie bardzo przydatne zostaly usuniete..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
PawelSzEvc
Po to jestem


nie rozumiem tylko usunięcia całości - mocno merytorycznej - dyskusji.



tak na prawdę to jest ukryte a nie usunięte
po weekendzie admin się temu przyjrzy i co warte uwagi to może przywrócić
na forum nic nie ginie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Siemankoo

Naładowane batrie po majówce i teraz lecimyy ostro z treningiem ;)
Załączam dzisiejszy mój trening

Od razu mówię, że podciąganie jest za pomocą gum.. niestety górna część mojego ciała jest słaba i staram się jak najbardziej jest to możliwe ją wzmacniać. Niestety najsłabsze mam plecy ale pracuje nad nimi

PS ćwiczenie 11 bylo jako drugie.. dopiero na koniec rozpisywania przypomniałam sobie o tym ćwiczeniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Siemanko Jak tam Wam minął wieczór? Mi pracowicie.. ale po pracy dałam rade jeszcze zrobić obowiązkowy trening klatki + triceps.
Na koniec 15min cardio.

Na koniec załączam zdjęcie jednego z moich posiłków.. tzn ta sama forma na cały dzień (oprócz śniadania). Na śniadanie dziś spróbowałam ActivLab breakfast smak waniliowo-kokosowy.. dobre, syte tylko jak dla mnie ten smak ciut za słodki. Dziś ryż brązowy, kurczak w sosie pomidorowym plus sałata lodowa z pomidorem, ogórkiem i moim ulubionym sosem musztardowo-miodowym ;P Na kolacje to samo ryż i kurczak gdyż to posiłek po-treningowy.




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT- Ektomorfik?, +100kg? Czyli ciężka droga do upragnionej sylwetki!!

Następny temat

Nasze Cheat meale w Activlabie

WHEY premium