SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] - Kamila - Cel... Bikini Fitness!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Dzięki ;) Tak Waszym zdaniem co najbardziej rzuca się do poprawy? U mnie najsłabszy jest chyba tył barków.. no i ręce.

Zmieniony przez - KamilaCBR w dniu 2015-05-14 23:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Srodkowy dół pleców, prostowniki.góra z kapturami i barkami git

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Najbardziej w oczy rzuca sie czerwona biizna xd, ale dla mnie ramiona odstaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Fakt, dół pleców ostro do poprawy. A ramiona niestety u mnie najwolniejszy progres..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Przy większej redukcji sie zaznaczą łapy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
A dziś od rana do niedzieli wieczora wyjazd na szkolenie.. Trzy dni wyjęte z życia. . W tygodniu na szczęście zrobiłam cały zaplanowany trening 4 -dniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Jak podciągnąć u Kamili Tricepsy??? Co doradzacie? Jaki zakres ruchów i jakie ćwiczenia? Oraz dwugłowy uda i półścięgnisty???

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Cóż za poświęcenie ze zrobieniem całego tygodnia w 4 dni.

Frelo zmiana treningu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Split zostaje ten sam tylko zamiana ćwiczeń, dopiero teraz jak woda schodzi widzimy co do poprawki dlatego staramy sie coś zmienić. i to co pisałem najbardziej odstaje.

Zmieniony przez - frelo1 w dniu 2015-05-15 21:04:07

>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Jakie niby poświęcenie? Żadne poświęcenie to nie kościół. Zrobiłam co miałam zrobic i tyle A trening idzie do modyfikacji i do lata woda musi zejść
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT- Ektomorfik?, +100kg? Czyli ciężka droga do upragnionej sylwetki!!

Następny temat

Nasze Cheat meale w Activlabie

WHEY premium