SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Hard-Way Patryk Nowicki

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Dzisiejszy trening czyli szybkie barki i tricepsy

wstepna rozgzrewka 7min orbitrek+ rozgrzanie stawów.

Barki:
6s wznosy z użyciem gum siedzac
6x powt. 15x stały cięzar(same gumy)
2x wznosy siedzac w lekkim pochyleniu 2x 20 tyl barków (2.5kg- krązki)
2x +1 +2 sztab powt. 15x wznosy boczne z uzyciem wyciagu dolnego
triceps serie łączone:
maszyna na dipy
3s 45kg x10
2sx 10 + 1 seria długa(5x5 prostowanie z gornego wyciagu drązkiem nachwytem od 5 sztabu zacząłem na 5 powt. minmalne przerwy co seria ciezar wyzej do konca sztabu.)
2s prostowanie podchwytem z uzyciem uchwytu z gornego wyciagu x15
2s x15 francuz oburacz stojac z uzyciem sznurów z dolnego wyciagu
2s x15 wyprosty w pochyleniu z uzyciem sznuru z dolnego wyciągu

na koniec treningu 10g bcaa + 20 min intensywnego cardio na schodach
15min level 10 / 5 min level 6.

odczucia na treningu: duze skupienie motywacja i chęci do treningu więc na ten dzień całkiem dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bede odwiedzal na bieżąco. Co do schematow i rozpisek , ogarnięty trener moze ci podpowiedziec co masz robic, on twojego ciała nie zna , wiec jezeli ktos ci wciska gotowe plany to czerwona lampka ze sie nadaje do strzyzenia trawnika. Masz dobre podejście, powodzenia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Widzę, że nie tylko ja mam mądre podejście do tematu- zółwik.

@ zapomniałem o focie nóg, o której pisałeś niestety tylko taką mam troche pedalska, ale cóż taki sport. zdjęcie zrobione 2 tygodnie temu,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
widać że będzie kawał nogi, przywodziciel u ciebie się fajnie rozwija i nabity przyśrodkowy i zewnętrzny. Super, ogolisz futro po redukcji i będzie magia. Dzięki :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Dzisiaj ruszyłem lekko klatke pompująco i troszke mocniej biceps ale tez bez szału ze wzlgedu na to ze klatka i biceps byly mocno trenowane w poprzednim tyg 2 razy.


Klatka:
2s butterfly x10 30kg
2s rozpietki x10 10kg
2s wyciskanie hantli skos gorny 16,20kg x10
2s brama 2,3 sztab x15
2s wyciskanie na maszynie hammer x15 jednoracz 25kg

biceps:
3s uginanie z uzyciem gum bez ciezaru + 2s z obciazeniem 6-9kg x10
2s 5kg uginanie lezac w oparciu o lawke x15
2s uginanie z uzyciem wyciagu dolnego 30kg 35kg x15
2s uginanie z supinacja hantlami 6-9kg x12

po silowym bcaa i lekkie aeroby na schodach 40minut

samopoczucie moge ocenic 7-8/10 nie jest źle ale najlepiej na trennigu też a to moze kwestia psychiki ze nie moglem dac czadu miesnie czulem ze nie zregenerowane do konca wiec przymulony mimo chęci na ostry trening musiał byc nieco lżejszy- uwazam ze warto robic treningi luzniejsze w przeplatanych tygodniach bo jadąc cały czas na pałę mozna sie tylko zajechać i zawitać stagnację.

post-workout meal nic specjalnego 300g kury + warzywa, a na wieczor galaretka z bcaa która przypasi do nadrobienia zaleglosci yt kilka fajnych materiałów do obejrzenia więc bedzie co robić

i fotka po treningu..









Zmieniony przez - Patryk2212 w dniu 2016-05-16 21:48:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
po tych zdjeicach to ciezko cokolwiek stwierdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Dzisiaj siłowy off jedyna aktywność to interwał + rowerek 25min po.
Interwał 1:1 min schody 13lvl:7lvl + 25 min aero rowerek tetno 120-130hr

Dieta u mnie nie jest stałym schematem rotuje weglowodanami głównie to zależy od samopoczucia,nabicia i aktywności.
Białko stała wartość ;280gr
Tłuszcze: 30-40gr max tyle co z mięsa.
Weglowodany 40-500gr tutaj się waha w zależnosci jak wspomnialem czasem zjem 50gr czasem 150 czy 250 a raz 400-500 jak czuje ze musze doładować się lekko.


samopoczucie dzis 3-4/10 coraz gorzej jakies mdłosci przy jedzeniu 2 pierwszych posiłkow odruchy wymiotne mimo ze zawsze na redukcji apetyt wilczy i moglbym jesc 10k kcal to dzis jakos nadzwyczajnie brak mysle ze jestem przemeczony mocno ostatnie 2 tygodnie lecialem 8 dni pod rzad trening + sporo nakladu aerobow.interalow dlatego dzis off jedynie aktywnosc interwał,aero , jutro total off i kolejny dzien będzie atakiem na kopyta plus aeroby więc dalej zakręce tempo.

co do sylwetki zmiany zawuażalne mocne szczególnie gdy woda schodzi w dniach o niskiej ilosci wegli lub tez gdy nabije po małym reefedzie więc całkiem spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Dzisiaj siłowy off jedyna aktywność to interwał + rowerek 25min po.
Interwał 1:1 min schody 13lvl:7lvl + 25 min aero rowerek tetno 120-130hr

Dieta u mnie nie jest stałym schematem rotuje weglowodanami głównie to zależy od samopoczucia,nabicia i aktywności.
Białko stała wartość ;280gr
Tłuszcze: 30-40gr max tyle co z mięsa.
Weglowodany 40-500gr tutaj się waha w zależnosci jak wspomnialem czasem zjem 50gr czasem 150 czy 250 a raz 400-500 jak czuje ze musze doładować się lekko.


samopoczucie dzis 3-4/10 coraz gorzej jakies mdłosci przy jedzeniu 2 pierwszych posiłkow odruchy wymiotne mimo ze zawsze na redukcji apetyt wilczy i moglbym jesc 10k kcal to dzis jakos nadzwyczajnie brak mysle ze jestem przemeczony mocno ostatnie 2 tygodnie lecialem 8 dni pod rzad trening + sporo nakladu aerobow.interalow dlatego dzis off jedynie aktywnosc interwał,aero , jutro total off i kolejny dzien będzie atakiem na kopyta plus aeroby więc dalej zakręce tempo.

co do sylwetki zmiany zawuażalne mocne szczególnie gdy woda schodzi w dniach o niskiej ilosci wegli lub tez gdy nabije po małym reefedzie więc całkiem spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
na mnie tez zawsze dobrze dziala rotacja weglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
super metoda jak dla mnie dla osob otylych i endomorfikow typowo z wolnym metabolizem dobra opcja zeby nie lapac duzo fatu na masie czy też redukować dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI TEC GIRLS - Szybki trening brzucha

Następny temat

HI TEC - Akademia Wyciskania Opuszczanie - Prawidłowy tor ruchu

WHEY premium