SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]tOOnY/IIFYM - reduckja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Polecam w tesco są energetyki po 1zł z groszami bez cukru. Vulcaz się nazywają. Są też energetyki marki tesco- w smaku nie przypominają energetyków a dobrą słodką oranżadę. też 0kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Tiger bez cukru zwykle w carrefour expers - mam po drodze do pracy, na pewno w auchan tez sa.

Sprawdze też te z tesco, jeśli w smaku będą podobne to nie ma co przepłacać.

Tak mi się przypomniało, jadł ktoś te batony?



Mają bardzo fajny skład BTW 21/6/28 w tym 20g błonnika. Myślałem czy sobie nie zamówić paru jako rezerwowe źródło białeczka i błonnika. Orientuje się ktoś jak to w smaku wychodzi ?



Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-24 20:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Albo jak ktos ma Kauflanda to CrazyWolf light energetyk, 1 litr za 1,99 zł

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Polecam Ci te z tesco ,,no name". Mają świetny smak oranżady a skład to standardowy energetyk. Kosztują 1,2zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Dziś w końcu mogę opisać solidny trening.

Trening

Podciąganie nachwytem 7 6 5 5
Dipsy 12 12 12 12
Wyciskanie hantelek siedząc (barki) 12kg x 14, 14kg x 12, 16kg x 6, 16kg x 8 (nie wiem co się stało, ale w 3 serii całkiem opadłem z sił na chwilę)
Podciąganie kolan do klatki w zwisie na drążku 10 10 6
Ściąganie wyciągu górnego / dolnego (na zmianę) 4 serie, nawet nie wiem jakie ciężary, robiłem już na maks 10 powtórzeń na triceps, 12 na biceps w każdej serii.

Dwa pierwsze ćwiczenia zrobiłem na maksa swoich możliwości i szczerze mówiąc byłem po nich już mocno wykończony. Po ćwiczeniach na łapy ledwo ręką mogłem ruszać. Ogólnie jestem z treningu bardzo zadowolony.

Dodam, że 2 miesiące temu z trudem podciągałem się 2 razy.

Dieta

Jedzenie zaczałem o 14:30, zostały jeszcze zapiekanki - mega miałem na nie ochotę, ale teraz po treningu muszę jeszcze chwilę odpocząć bo ledwo tego banana z białkiem dałem rady w siebie wcisnąć.

Napoje:
- woda ok 6-7l, wchodzi to we mnie jak nigdy, szczególnie w okresie postu pije non stop żeby głód jakoś zagłuszyć
- pepsi lemon light i cola zero w sumie ok 1l.

Jak zaczalem ten temat dałem makro składniki takie jak wyliczyła mi aplikacja, teraz to skorygowałem o kilka g.

Węgle 290
Białko 175
Tłuszcze 50

Okrągłe sumy, łatwiej to śledzić. W sumie daje ~2310kcal.





Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-25 21:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Dzisiaj poszedłem do KFC i nie sprawdziłem tych makro dobrze przed - dlatego trochę się zapędziłem z tłuszczami. Obciąłem węgle tak żeby kcal się w miarę zgadzały, ale nie jestem z siebie zadowolony, na przyszłość lepiej będę to planował.

Przynajmniej wpadło dużo błonnika i ani trochę z prochu.

Wody jak zwykle sporo ok 5-6l, do tego niecałe 2 szklanki pepsi light.






Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-26 21:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No, teraz to faktycznie wygląda na iifym

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Czwartek mozemy nazwać cheat day :D wyszło spontaniczne wyjście, wiec stwierdziłem, że nie będę się bardzo kcal i makro przejmowal na ten dzien, yolo!

Piatek troche lepiej chociaz strasznie dużo białka z prochu, ale nadrobiłem trochę błonnika za poprzedni dzień :D Te kropki to zestaw surówek i grillowanych warzyw, na oko.

Przez to czwartkowe picie opuściłem siłkę, wczoraj też nie miałem kiedy iść dlatego dziś odrabiam czwartkowy trening i jutro normalnie kolejny.









Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-29 09:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jestem ciekawa u Ciebie efektów.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Saida, dzięki, że tu zaglądasz, wrzucam zdjęcie zrobione tak na szybko. Za 2 tyg porobię więcej (chce dziesiątego każdego miesiąca robić zdjęcia, żeby widzieć progres, tudzież jego brak).

Dziś dosyć czysta micha jak na mnie, wrzucam dodatkowo zdjęcia małych zakupów rano i posiłku po treningowego.

Dziś umówiłem, się z kumplem na trening o 13 dlatego zrobiłem go na czczo. Trochę się bałem co z tego wyjdzie, ale nie było źle, troszkę mniejsza siła niż zazwyczaj, ale tragedii nie było.

Trening:
Przysiady: 4 serie po 14 powtórzeń z obciążeniem maks 60kg, mam pewne problemy z plecami i chwilowo boję się robić martwe ciągi i przysiady z normalnym obciążeniem dlatego robię więcej powtórzeń z mniejszym.

Wyciskanie sztangi na płaskiej 5x5: 60kg, 65kg, 70kg, 75kg, 80kg - w ostatniej serii 3 powtórzenia były z minimalną pomocą, myślę, że po jakimś posiłku dałbym to radę sam wycisnąć :D

Wiosłowanie na wyciągu - 4 serie 35kg.

Wyciskanie hantelek na barki - 14 x 12,5kg, 12 x 15kg, 10x 17,5 8x 17,5

Przyciąganie kolan do klatki (z podparciem pod plecy) 3x 10.

Dziś już spokojniejsze jedzenie i makro się zgadzają (troszkę mniej węgli, już nie wiedziałem z czego je dać). Poza tym muszę jeszcze czwartek odpokutować :D











Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-29 19:53:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak parę informacji.

Następny temat

[BLOG] Cris77/Czas zrzucić ten smalec

WHEY premium