SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]tOOnY/IIFYM - reduckja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
koniec spamu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Wczoraj przyjechali do mnie rodzice w odwiedziny więc dziś miałem domowy obiadek, świetne jedzenie, przy okazji dużo mięcha. Te kropki to surówka i panierka, tak na oko dałem.

Po obiedzie byłem na siłowni, ale przy pierwszym ćwiczeniu na barki coś mnie zaczęło boleć dosyć mocno i stwierdziłem, że nie ma sensu robić dalej (próbowałem potem podciąganie, ale też ten bark bolał przy tym jak jasna cholera). Kiedyś miałem kontuzje barku i wolę nie ryzykować więc odpuściłem dzisiaj trening (rozgrzewkę zrobiłem dobrą, zawsze na barki najbardziej uważam).

Pobiegałem 15 min na bieżni i poszedłem na saunę - coś im się chyba zj**ało bo zimno było w tej saunie. Czyli całe dzisiejsze wyjście na siłownię to jeden wielki fail - nie ma to jak dobrze zacząć dziennik.

Po siłce shake z banana, białka, mleka i paru kostek lodu - lepszy niż słodycze.

W formie przekąsek chupa chups i jeden płatek gumy rozpuszczalnej.

EDIT (trochę się ostatni posiłek zmienił):
Zostały do zjedzenia kanapeczki, warzywa i lody.

Trochę mniej węgli dziś ze względu na brak zaplanowanego treningu.

Woda - ok 5l.
1 tiger bez cukru.





Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-23 18:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Może lepszym wyjściem było by pójście w stronę lekkiej masy? Warto zostawić redukcję na następny rok --> na zdjęciu z 10 zbyt wiele tłuszczu nie ma (mięśni za to by się przydało)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Dzieki za opinie. Mięśni na pewno przydałoby się trochę wrzucić, ale wiem, że lepiej będę się czul i będę bardziej z treningu i odżywiania zadowolony jeśli najpierw zjadę z wagą. Nie chciałbym przez kolejny rok nosić tego sadła co mam + cokolwiek by wpadło na masie.

Mam nadzieję, że osiągnę taką sylwetkę jak na razie planuję (chudy leszcz ) w ciągu ok 3 miesięcy, a potem będzie można zacząć powolne masowanie.

Zmierzyłem wymiary (pies obudził mnie o 6 rano i już nie mogłem zasnąć, coś trzeba było zrobić ).

Waga: 77.7kg
Pas: 84
Klatka 103/104
Biceps 38
Udo 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
ile wzrostu?
ok już znalazłem =)
Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-03-24 08:44:14

Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-03-24 08:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia w dążeniu do lepszej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Efekt prezentowany na zdjęciu bardzo dobry
Ale podobnie, jak wyżej - doradzałabym już wchodzenie na masę powoli.

Dieta bardzo ładna jak na IIFYM.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Redukcja jest dla leszczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Dzieki za odpowiedzi, zostanę jeszcze chwilę na tej redukcji, potem zacznę masowanie starając się zachować stosunkowo niski bf

Dzisiejsza dieta:

Obiad prawie taki sam jak wczoraj, .. znów surówka i panierka.

Potem snickers i kupiłem też jakiś sok owocowy, czego potem żałowałem, 30 g węgli zmarnowane na kilka łyków

Potem kurczak i 2 kromki chleba, parę precelków i shake teraz popijam. Trochę dużo błonnika z prochu, muszę to lepiej rozplanować na przyszłość.

Napoje:
- jeden sok 250 ml
- 3l wody, jeszcze pewnie z 1.5l wpadnie dziś
- 1 Tiger bez cukru.

Nie jestem pewien dlaczego wychodzi tyle kcal. Po przemnożeniu makrosów wychodzi mi 2302kcal, będę patrzył żeby makro się zgadzały, nie kcal.




Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-24 19:57:53

Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-03-24 19:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
gdzie tigera bez cukru kupujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak parę informacji.

Następny temat

[BLOG] Cris77/Czas zrzucić ten smalec

WHEY premium