SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]tOOnY/IIFYM - reduckja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Grunt, że jest coraz lepiej .
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 368
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Efekt całkiem niezły, oby teraz sporo mięcha wpadło Powodzenia i fajnie by było, gdybyś wrócił do prowadzenia dziennika

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Dzięki Saida za motywacje, postaram się uaktualniać bloga regularnie, szczególnie, że bardzo to pomaga w śledzeniu postępów.

Będę skupiał się treningach - dieta wygląda podobnie w większość dni (makro 450W/ 75T/ 190B, z tym że pozwalam sobie zjeść np więcej tłuszczu, a mniej węgli itp, wszystko rozsądnych granicach). Będę wrzucał rozpiski raz na jakiś czas albo jak będzie jakiś nietypowy dzień. Obecnie nie stosuję IF w żadnej formie.

Przykładowe posiłki.
Śniadanie: płatki owsiane, mleko, ksylitol, kakao + twaróg, whey, czasem jajecznica
Lunch i posiłek przed lub potreningowy: ryż brązowy, kurczak, warzywa
Kolejny posiłek wieczorem: shake z mlekiem, owocami i białkiem
kolejna owsianka lub jakieś płatki śniadaniowe z mlekiem
kanapaki z serem / szynka
naleśniki
zwykle wpadnie jakiś baton czy inne słodycze.

Trening:

5x w tyg PHAT:
nogi siła,
góra siła,
dzień przerwy,
nogi hipertrofia,
plecy i barki hipertrofia,
klatka i łapy hipertrofia,
dzień przerwy

Do tego brzuch dodaje 3x w tyg w różne dni, zazwyczaj 2 ćwiczenia na trening: dragon flag + allachy, unoszenie nóg + plank, abs wheel

Trening z środy 03/09:

Wydaje mi się, że na przysiadach mam już nie najgorszą technikę, ale ciągle jest sporo do poprawy, martwe ciągi w ogóle mi nie idą, rzadko robiłem to ćwiczenie i mam tutaj straszne braki do nadrobienia, dlatego niewielki ciężar i starałem się szlifować technikę. Niedługo wrzucę jakieś filmiki z formą do oceny.

W ćwiczeniach z wykorzystaniem masy ciała będę wrzucał wszystko jako 75kg (moja waga obecna).

Ciężary nie są duże, na przysiadzie będę teraz zwiększał o 5kg co trening i zobaczymy co wyjdzie, martwy też mam nadzieję dopracować technikę i zacząć podnosić jakieś normalne ciężary.

Glute ham raises - tutaj jednak większość ruchu to jest obicie rękami, ciężko mi nawet jedno solidne powtórzenie zrobić, ale pracuję nad tym.

Nie pamiętam dokładnie ile na łydki zrobiłem, ale chyba coś koło tego, mógł być większy ciężar.

Zamiast edit wcisnałem, quote, jeśli można to proszę o usunięcie poprzedniego posta.




Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2014-09-06 11:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Góra siła z czwartku:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Moda się zrobiła na wykonywanie treningu PHAT .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
OXYTONE
Moda się zrobiła na wykonywanie treningu PHAT .


Myślę, że warto, fajne połączenie treningu siłowego i takiego typowego masowego. Do tego można fajnie dostosować pod siebie i nie nudzi się szybko bo w tyg mamy zróżnicowane dni.

Dziś miały być nogi hipertrofia - zrobiłem 3 serie przysiadów i jak chciałem wziąć sztangę do czwartej to cos łupneło w plecach i nie dałem rady już nic zrobić. Strasznie to demotywujące bo już od paru miesięcy miałem spokój z tymi plecami po rehabilitacjach i jakiś tam rozciąganiach.

Jutro w planach plecy i barki - odpuszczę sobie wiosłowanie, zamiast tego wrzucę więcej serii podciągania i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z tymi plecami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i jak parę informacji.

Następny temat

[BLOG] Cris77/Czas zrzucić ten smalec

WHEY premium