SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] hapcio - "Masa bez masy" i inne dziwne rzeczy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Żaden potwór.:)
Ostatnie 2 cykle treningowe (jeden u mnie trwa 2 miesiące), były znacznie bardziej intensywne.

Biorąc, więc pod uwagę:
- 1500 kcal e3d
- stopniowe przystosowanie się do takiego pułapu kcal (przez znacznie bardziej intensywne okresy treningowe, głownie przez 20 min podbiegów-sprintów e2d)
- treningi interwałowe

To nie takie dziwne.
Zwiększanie pułapu kcal, na który mogę sobie pozwolić cały czas jest dla mnie ważnym celem, bo na przestrzeni lat, zbytnie restrykcje w diecie były u mnie powodem do sporych wahań BF'u.

Szukam drogi, by nigdy już to się powtórzyło, a mogąc sobie pozwalać na tak dużo kcal - nie mam problemów z trzymaniem się miski.

Bez trzymania tygodniowego makro zalewa mnie momentalnie. Pozostałości po otyłości, wielu redukcjach i byciem w głównej mierze endo.;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Wypiska (23.08.2016):

Dzisiaj wolne od treningu, więc wrzucam tylko zrzut z tabeli.

Dieta: 1500 kcal

20:00 (jedyny posiłek):
- brokuł. ogórki
- pieczony kurczak na oliwie
- twaróg z siemieniem
- w ramach rozpusty...2 kostki czekolady.







Zmieniony przez - hapcio w dniu 2016-08-23 21:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Wypiska (24.08.2016):

Z braku czasu wstawiam z opóźnieniem.

Wczoraj w ramach podziękowania za wykonanie zlecenia dostaliśmy od klientki skrzynkę śliwek i...tak, pizze. Ostatnio mnie to prześladuje:).
Zmieniłem miasto zamieszkania i pracę, przez co muszę wpisać w pizzę w swoją tabelę, bo widzę, że pizza będzie gościła często w menu.

W drodze do domu zjadłem też około 1,5 kg śliwek, są mega dobre:).

Dieta (6000 kcal):


Tyle kcal wyszło przez pomyłkę, bo źle wpisałem śliwki w tabelę i algorytm zamiast 45 kcal/100 gr produktu liczył 0,6 kcal;p
(zorientowałem się pisząc tego posta, nadwyżkę odejmę z dzisiejszego dnia)

A) 16:00
- Pizza ( max 500 gr, ale przyjmuję, że tyle zjadłem, wolę zawyżać potencjalne kalorie)

B) 17:00-18:00 (w samochodzie, w drodze do domu)
- ok, 1,5 kg śliwek

18:30 - Trening:
- 15 X 21 Kettlebell Swing / 30 sek przerwy
- 2 serie uginania ramion (biceps) z taśmą

C) 19:00
- Lody algida 1L
- 350 gr brzoskwiń
- 400 gr pomarańczy
- 145 gr płatków Nesquik
- 200 ml mleka 3,2%

D) 21:00
- 420 gr twarogu półtłustego
- 60 gr siemienia
- 35 ml oliwy z oliwek
- 85 gr sera żółtego
- 135 gr płatków kukurydzianych
- 300 ml mleka 3,2 %

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94762 Napisanych postów 364742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669969
6000 kcal to już jest tego żarcia trochę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Wypiska (25.08.2016):

Znów - z powodu małej ilości czasu, wypiskę wrzucam z małym opóźnieniem.

Odejmuję nadwyżkę z wczoraj, reszta bez zmian,

Musiałem tylko wyrzucić 800 gr serka waniliowego, bo chciałem z tego zrobić pancake`i, ale nie wyszło;p
300 kcal poszło na próbowanie tego czegoś, co się usmażyło:)

Dieta (4300 kcal):

16:00 Posiłek przedtreningowy
- 1L lodów
- 400 gr pomarańczy
- 300 gr brzoskwiń
- 125 gr twarogu chudego

Trening - 17:00
19 x Kettllebel Swing X 18 / 30 sek przerwy (przy 10 serii już przedramiona padały, więc zmniejszyłem ilość powt w serii, a dałem więcej serii)
2 x uginanie ramion z taśmą (biceps)

17:30 Posiłek potreningowy (dziewczyna mi przygotowała w trakcie treningu i zrobiła taką ilość, że nic więcej już zjeść nie mogłem;) )
- 500 gr makaronu
- sos
- kiełbasa
- 200 gr pomarańczy
- 400 gr brzoskwiń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
pizza, czoko, pasujesz do działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Wypiska (26.08.2016):

Wczoraj bez treningu.
Tylko 1200 kcal, dzięki pysznej zupie-krem z brukselek (bo pomyliłem groszek z brukselką w dziale z mrożonkami;p).
Syte, b.dobre w smaku i prosto się robi - polecam osobom, które lubią się najadać:).

Dieta (1200 kcal):

- 450 gr pieczonego kurczaka w oliwie
- zupa krem z brukselek
- gruszka
- cały brokuł
- cały kalafior

Ruda : Co do przypasowania do działu - pizzy już nie będzie tyle, zmieniłem pracę i to trochę nowość, że klienci mi jedzenie kupują ;p
Ale będzie poprawa, jak chcą mi coś zamawiać, będę "życzył" sobie np. chińszczyznę, a co :d
Jednak lody zostają^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94762 Napisanych postów 364742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669969
JustBlackBerry
pizza, czoko, pasujesz do działu


Tez sie pod tym podpisuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
lodzianin i ruda - pytanie zasadnicze, czy to dobrze?;p

Wypiska (27.08.2016):

Po krótkiej aklimatyzacji w Brzydgoszczy, wczoraj w końcu udało się wyjść na poszukiwanie wzniesienia do podbiegów i misja została zakończona sukcesem. Dziś będą pierwsze podbiegi :)

Podbiegi dodaję, bo wydaje mi się, że minimalnie mnie podlewa (chociaż może to być tylko wrażenie, bo jest szczególnie wyraźne po drugim dniu z wysokimi kaloriami, stąd też w ten drugi dzień będzie mniej węgli i więcej tłuszczy, z maksymalnym ograniczeniem nasyconych, zarówno w pierwszy i drugi dzień HC).

Dieta:

12:00 Posiłek przedtreningowy
- 1L lodów
- 100 gr twarogu chudego

13:00 Trening
- 20 X 18 Kettlebel Swing (więcej serii i mniej powtórzeń w każdej serii, teraz będę dodawał sukcesywnie powtórzenia do serii, aby w idealnym założeniu dojść do 500 powt w ciągu 20 min, będę skracał czas przerw - kettlebell niezmiennie 40 kg)
- 2 x uginanie ramion z taśmą (biceps)

13:30 Posiłek potreningowy
- naleśniki z jabłkami, musem twarogowo-bananowym
- gruszki
- ciastko maślane

16:00
- naleśniki z jabłkami, musem twarogowo-bananowym
- gruszki

18:00
-oliwa z oliwek
-melon :)
-jabłko





Zmieniony przez - hapcio w dniu 2016-08-28 10:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
bardzo dobra sylwatka, baza jest, teraz tylko budować ;).

będę zaglądał, wygląda to na profesjonalny dziennik

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] wojtek - Winter shredding feat. Solaros

Następny temat

[Blog] Szaunima - na luźnej gumie

WHEY premium