SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - S12makija.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Tygrys nie rozumiem :) 7-8 ćwiczeń na cale ciało ? mógłbyś jaśniej ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Siad, martwy ciąg, wiosła, podciąganie na drążku/ściąganie linki wyciągu górnego, wycisk na klatkę, dipsy, wyciskanie żołnierskie. Amen. Więcej ćwiczeń nie rób. Urośniesz lepiej, niż przy tym przeładowanym splicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Rozumiem rozumiem, ale to wychodzi heh np. dzień robienia klatki - wycisk na klatę, dipsy - i to wszystko ? Okej, ale jeżeli ja zrobię te dwa marne ćwiczenia...toż nawet nic nie poczuję. wyjdę jak nowy a tak być nie powinno...uważasz, że 2 ćwiczenia na daną partię mięśni wystarczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak po dwóch ćwiczeniach nic nie czujesz to technika leży, już po pierwszej serii powinieneś czuć dobrze mięsień nad którym pracujesz

Nie ma dnia klaty czy barków tylko robisz wszystkie partie na jednej sesji

Możesz podzielić sobie na A i B


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2016-03-25 18:59:13

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ja przestanę tu się udzielać... Słyszałeś kiedyś o FBW? Chcesz trenować jak Twoi koledzy z siłowni, co przez miesiące nie robią progresu? No to trenuj. Niby czytasz sporo, ale wiedzę masz na poziomie osoby, która pierwszy raz przychodzi na siłownie i tylko coś tam kiedyś coś słyszała. Bez zmiany nastawienia nie daję Tobie więcej niż 2-3 miesiące i przestaniesz trenować, bo albo nie będzie postępów, albo się zarżniesz fizycznie i psychicznie.

Chcesz konkretny i ciężki trening? To czyta to:

https://www.sfd.pl/HST__Reaktywacja-t507030.html
https://www.sfd.pl/HST_przeczytaj_zanim_dasz_plan_do_sprawdzenia.-t164144.html

W matematyce nie będę pomagał, zestaw ćwiczeń już Tobie dałem. Z dietą zrobisz przez pierwsze 2 miesiące 8-10 kg masy. Taki progres robią początkujący na tym planie.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-03-25 19:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
OzzyMG technika nie leży na siłowni jest "TRENER" jeżeli nie jestem pewny co do ćwiczenia czy dobrze robię czy coś zwracam się do niego :)
Zestaw A
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie końcem sztangi sztangi 3s
Klatka: Pompki na poręczach 3s
Barki:unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3s
Triceps: Pompki odwrotne 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Zestaw B
Nogi: Przysiad przedni oraz martwy ciąg na "prostych nogach"
Plecy: Wiosłowanie końcem sztangi lub wiosłowanie sztangielką 3s
Klatka: Wyciskanie sztangielek ławka skos (głową w górę) 3s
Barki: Wyciskanie hantlami siedząc 3s
Triceps: Pompki na poręczach 2s
Biceps: podciąganie na drążku podchwytem 2s

C
Plecy: Martwy Ciąg 3s
Nogi: Wykroki 2s
Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu
Klatka: Wycisk sztangielek na skosie 10-15st 3s
Barki: Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
Triceps: Wycisk sztangi w wąskim chwycie 2s
Biceps:Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka"

Tygrys mam już plan FBW ulżyło ?:) będę z nim zaczynał od poniedziałku :) jakieś zmiany w nim czy coś ? plan 3-dniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie możesz zrobić jednego zestawu, takiego jaki Tobie podałem? Podobne plany będą użyteczne za rok, teraz nie mają sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Nie, nie mogę zrobić "takiego jak mi podałeś" = 0 progresu, a co w tym jest złego ? dlaczego nie mają sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie rozumiem. Jakie zero progresu?


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-03-25 20:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 196 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1269
Posłuchaj dałeś mi jeden zestawik załóżmy zestaw A Siad, martwy ciąg, wiosła, podciąganie na drążku/ściąganie linki wyciągu górnego, wycisk na klatkę, dipsy, wyciskanie żołnierskie -----załóżmy, że każdego robię po 3 serie po 10 powtórzeń. ---- to wszysto robię w poniedziałek potem wtorek odpoczynek i następny dzień środa znowu to samo ? potem czwartek wolne i piątek znowu to samo ? urozmaiciłem to Sobie dodając zestaw B i C każdy trening niby te same partie mięśni ale ćwiczenia inne :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję planu treningu !

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium