SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Flex15 - powrót

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Pomaga to przy wyciskaniu no ale masz racje, po co oszukiwać, postaram się tego nie robić :) Przeglądałem Twojego bloga i zastanawia mnie czemu trzymasz tak nisko węgle, tłuszczy masz dużo. Jaki to ma cel ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Niskie węgle mówisz?

dla mnie to są wysokie węgle na razie, niskie będą przy 50g/ed ale to pod koniec redu.

a skład diety prezentuje się 30%B/50%WW/20%T jak widać fat jest nisko

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2015-01-14 20:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Ja jem sam widzisz ile, no ale ja robie mase :D
Wiesz może co jeść wysoko kalorycznego bo nie daje rady dobijać do tych 4000 kalorii :D
Chodzi mi o to by trafić w białko, jak najwięcej węgli dla enegii itp, na tłuszczach mi tak nie zależy by się nie zalać za bardzo. Bo po zjedzeniu góra 3500 kalorii już nic nie mogę włożyć do gęby a tłuszczy nie chcę nadużywać, białka też nie bo drogo a po za tym nie zdrowo podobno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
a i jakie przerwy przy robieniu masy a jakie siły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
u mnie 2600+ kcal kończy się mega zalewaniem wszystkiego, taka genetyka ;P Z węglami dobrze kombinujesz, dostarczają dużo energi więc i wyniki powinny relatywnie szybko iść.
Ja przerwy robię do momentu aż czuję, że to już czas bez opieprzania się, obojętnie czy masa czy siła, w zasadzie to można oba cele podciągnąć pod jeden makrocykl masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Plan zmieniałem chyba z 4 razy, ale posiedziałem na necie, poczytałem, pooglądałem i ostatecznie padło na taki :
Niestety nie mam go jeszcze na kompie tylko w zeszycie treningowym więc wrzucam foto ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Co sądzicie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
4ki+2ki 9serii, biceps 10serii, triceps 12 serii, klata 12 serii, plecy 12 serii, jak dla mnie średnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 301 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1971
Plan wzięty od Owcy z WK, ich zdaniem i z tego co czytałem lepiej ćwiczyć partię 2 razy w tygodniu i najlepsze efekty daje połączenie siły i hipertrofi.
Np jak robię w poniedziałek klate to ostanio mi poszło 75kg x 5 to w następny poniedziałek założę 80 i bede powtarzał aż wyrównam do 5 ruchów, i potem znów dokładam 5kg lub 2,5 zależy i znów równam do 5 powtórzeń ;) to jeśli chodzi o robienie siły u mnie ;)





Mam zamiar lecieć tym planem, zobaczymy jakie daje efekty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
w sumie ciekawy pomysł, sam kiedyś spróbuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i poprawy

Następny temat

bar-Dziennik treningowy

WHEY premium