SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] CooCaine / Na każdego przyjdzie czas

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Powitać!

W 3 posiłku jesz same białka jaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kolejna sprawa trening na czczo = wywalony kortyzol
wywalony kortyzol=mogą być problemy z redukcją

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powitać Wojtek,

nie to pomyłka powinno być 105/105 to na moich jajkach wychodzi 2 całe i 3 białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam i również powiadomki na ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

Jestem po weekendzie, w czasie którego trzymałem miske na 100%. W zasadzie od zeszłej soboty jest na 100% co od razu odbiło się na wadze. Wczoraj na noc i dzis rano waga wynosiła 100kg - co oznacza 2,5kg w 1,5 tygodnia. Trochę duzo, ale nie chcee nic dotykać, bo nie zaczalem treningów siłowych więc moim zdaniem waga może szybciej lecieć, bo nie buduje mieśnia Zazaz ide zrobić trening biegowy, już sie nie mogę doczekać w końcu temperatury na +. Zacząłem lekko odczuwać skutki postu, mimo iz za uwagą kolegów wydłużyłem go do 6-8h (wczoraj było 7,5). Pracuje w korpo więc w sytuacjach stresowych + okres postu, robie się dość nerwowy i silny stres potrafi doprowadzić do zawrotów głowy + lekkie nogi. Poza tym wszystko ok, sesja wczorajszych posiłków poniżej.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Fajne te placuchy

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dideek smak poezja. Jedząc czujesz jakbyś nie był na redukcji :)

Swoje pobiegłem, pierwsze dwa kilometry miałem partnera w postaci mojej dziewczyny, która postanowiła zacząć biegać, później już kręcenie czasów nie miało sensu wiec w miare spokojnie, ale też solidnie. Teraz do graów:)





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-25 21:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj nic szczegolnego sie nie przytrafilo. Pisze z pracy wiec bez polskich znakow. Miska czysto 11 dzien. Okno 6h (17-23)





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-26 12:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CHEAT DAY IS COMING

Hej, Hej, Hello,

Znow z pracy wiec znow bez polskich znakow -sorry. jestem bardzo zadowolony z ciaglosci diety, co do grama gra z dnia na dzien. Wczoraj, dla odmiany, odpalilem bataty zamiast ryzu. Generalnie przez 5 dni tygodnia nie przeszkadza mi, ze jem codziennie to samo. Praca nie pozostawia mi za wiele czasu dla sibie, a owsiane, kurra, jajka, warzywa to proste fajne I szybkie dania. Samopoczucie na plus, waga nadal 100kg (co dziwne czy waze sie rano czy po oknie zywieniowym zawsze jest to 100) - to cieszy. Planowalem rozpoczecie treningow dzis, ale moja dziewczyna sobie wymyslila, ze ona tez bedzie chodzic wiec wystartuje z nia od przyszlego tygodnia.
Jak w temacie jutro cheat day :) Nie mam jeszcze konkretnego planu, ale zapewne bedzie cieszyl - Kocham Pizze (szczegolnie jak robi ja moja dziewczyna!). Umowilem sie tez do Pubu ze znajomymi, tak wiec moze jakies piwa delikatnie.
Z planow treningowych mam dzis biegi 10-15km.

Tyle o mnie teraz kilka pytan. Jakie warzywa, najczesciej uzywacie. Nudzi mi sie ten standard - pomidor, salata, marchewka, brokuly.
Macie jakies pomysly jakie warzywa kupowac, albo dobre patenty na salatki?

Pytanie nr 2 jest o przyprawianie kurczaka: nie moge jesc czosnku I cebuli (mam po tym nadpotliwosc). Skonczyly mi sie pomysly na przyprawianei. Nie chce kupowac gotowcow typu kurczak po wegiersku odwracam a zawartosc soli prawie 50%.
Prosilbym o rady :)





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-28 10:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ad. 1. - ogórek zielony, kalafior, ogórek kiszony, kiełki, papryki różne, awokado - do tego dobry sos np (musztarda + sok z cytryn + olej lniany + pieprz - wszystko wymieszane) i masz super sałatkę. Oczywiście razem Twoimi warzywami :)

Ad 2. kurkuma, papryka ostra, słodka, wędzona, oregano, bazylia, itp - wszytko tak naprawdę co nie jest mixem. Dzięki temu, codziennie możesz mieć inny smak kurczaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IF do sprawdzenia

Następny temat

Wpływ ilości posiłków na efekty redukcyjne

WHEY premium