SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Łukasz - Fat to Fit! Fit to Aesthetic!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218



Dzień na wariackich papierach :D Zapomniałem do pracy spakować miski przez co miałem mega wydłużony post :D
W sumie jakoś nie ciągnęło mnie do jedzenia itp itd ale po ~18 godzinach postu zaczęła mnie głowa boleć... :D pierwszy i ostatni raz człowiek zabiegany to i głupoty robi.



DNT



Imbir - Dodatek do posiłku
Kurkuma - Dodatek do posiłku
Olimp Vita-Min - 1 kaps witamin, 1 kaps minerałów do posiłku
Witamina D3 - 2000IU - do posiłku
Omega 3 - 4 kaps do posiłku
Rhodiola - 3 kaps dziennie
Siberian ginseng - 1 kaps, 60 minut przed treningiem
Panax Ginseng - 1 kaps, 60 minut przed treningiem
Bioperine - 1 kaps, po posiłku.




Dziś okno mega krótkie coś koło 4-5h pewnie wyniesie ... błąd przy pracy ot co :)

1. Jajecznica z pomidorem, grejpfrut + Serek wiejski z jabłkiem i migdałami
2. Schabowe, ziemniaki, kapusta kwaszona, burak
3. Pierś z indyka, soczewica czerwona, warzywa

Został mi jeszcze ostatni posiłek za który mam zamiar się wziąć za chwile tak więc pewnie wpadnie jakoś po 22 chwila odpoczynku po jedzeniu i do spania ;)
Trzeba się zregenerować na trening a poza tym! Dorwałem ciekawą lekturę na chłodne zimowe wieczory! Może dowiem się czegoś ciekawego :)







Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2015-11-19 21:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669197
ile imbiru i kurkumy dajesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Wrzucam łyżeczkę tego i tego więc nie wiem ile tam może być z ~5g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218



Siemandero!
Kolejna rozpiska raz na 3 dni x) Ale zmotywowałem się i złapałem w końcu chwilę aby coś machnąć.
Życie sobie leci ;) Treningi/miska też trzymana jak trzeba jedynie co zrobione to zmienione podejście do diety.
Czasami macham posiłki z rozpisek czasami szukam alternatywy trzymając wyznaczone makro ;) I podłapuje sobie w głowie makro poszczególnych produktów dzięki czemu wychodzi całkiem nieźle i nie mam przez to spiny w głowie, że coś jest źle. Robię tak jak uważam za rozsądne z wyznaczonymi schematami.
Jedyne co mogę powiedzieć to "LIKE IT"!
Dość śmieszną sytuację miałem w piątek z racji zabiegania i tego, że obiecałem żonie iść z nią w piątek wieczór do kina - to na wariackich papierach zrobiłem mega trening z przerwami ~30-40 sekund w każdym ćwiczeniu. Potem powrót do domu robienie szamy i musiałem zabrać szamę do kina - zdziwienie ludzi którzy patrzyli jak ładuje kurę z ryżem na kanapie w kinie bezcenne :D



Piątek - TRENING A
Sobota - DNT
Niedziela - DNT



Imbir - Dodatek do posiłku
Kurkuma - Dodatek do posiłku
Olimp Vita-Min - 1 kaps witamin, 1 kaps minerałów do posiłku
Witamina D3 - 2000IU - do posiłku
Omega 3 - 4 kaps do posiłku
Rhodiola - 3 kaps dziennie
Siberian ginseng - 1 kaps, 60 minut przed treningiem
Panax Ginseng - 1 kaps, 60 minut przed treningiem
Bioperine - 1 kaps, po posiłku.




W każdy dzień miska trzymana pod względem makro tak jak mam to zaplanowane.
Nie spamiętałem już co tam wlatywało ale z syfu wpadł jakiś batonik po treningu i lody z tygodnia amerykańskiego.
Wszystko wliczone w makro!
Ostatnio też mega faza na pankejki więc - zakupiłem mąkę owsianą/jaglaną/kokosową/z pestek dyni i wlatuję mega na wypasie placki z dodatkami, może któregoś dnia uda mi się cyknąć fotę zanim zjem to cudo to się pochwalę :D

Co do pomiarów to od początku masy w pasie doszło ~4 cm na wadze ok. ~10kg ;]]] Nie uważam by mnie jakoś grubo podlewało ale za to uważam, że idzie tam gdzie trzeba zaczyna mi się podobać taka sylwetka bardziej nabita itp itd jedyne czego bym się pozbył to wiszącego dołu brzucha ;) Ale to ogarnę podczas kolejnej redukcji no i na wakacje może uda się wypracować ładną sylwetkę ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Jak smakowo wypada ta mąka z pestek dyni ?
Bardziej jak pestki czy jak dynia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Hmm ciężko powiedzieć - bardziej jak dynia chyba :D Ale z samej mąki z pestek dyni nic nie ukręcisz :D Więc trzeba mieszać, kokosowa jest przekozacka. Ja na jednego placka daje mix 50 owsianej/50 jaglanej/50 kokosowej/50 z pestek dyni. Wychodzi taki grubas pankejk, że jesz go 30 minut :D a makro ma "śmieszne" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
w mąki zaopatrujesz się w sklepach lokalnych czy zamawiasz z neta ?
Bo szukam dzisiaj pół dnia sklepu gdzie mógł bym kupić kokosową, dyniową i makową żeby nie płacić za wysyłkę 2 razy. Ale niestety albo mają jedno albo drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Ja mam obok siebie na ryneczku gościa która mi sprzedaje to w fajnej cenie ;) Bo na necie to różnie jest :) Ale jak nie znajdziesz nigdzie to możemy się dogadać i kupię Ci u siebie i zrobię Ci paczuszkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Jutro/pojutrze będę u niego to zapiszę wszystkie ceny i Ci podam ;] Zrobisz sobie rozeznanie i dasz znać czy chcesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
To byla by bajka bo u siebie w sklepach.znalazłem tylko kokosowa i otreby gryczane.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[BLOG] Dudek -> Droga w męce i znoju do bycia w dobrym nastroju

Następny temat

[BLOG] Jarlaxe-The beginning of a new adventure

WHEY premium