SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

::: testosteron: za czy przeciew? :::

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
dawaj Kazzz dawaj wbijamy trenik i supre

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Jak zobaczycie jaki sobie pierwszy cykl wymyśliłem to upadniecie... Ale to dopiero po wakacjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
powiedz!!!
Kazzzz uzupelnij profeel

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2005-03-28 18:42:03

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Nie powiem... Moge powiedzieć tylko że będe jechał systemem 4 on 8 off co troche zawęży mi ilość środków do wykorzystania ale i tak to co zostanie starczy w zupełności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
Kazam...moze chociaz jakis szkielet cyklu

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
niech Ci bedzie
jak mozesz to napisz mi na priv, bo jestem ciekaw co tam wykombinowales - moze bym to przetestowal

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
superka + wino + tren (nikt mi nie udowodni że przyjmując odpowiednie dawki tren jest bardziej szkodliwy od testa)... Za stary już jestem na rozpoczynanie zabawy małymi kroczkami a chce coś jeszcze osiągnąć w moim sporcie...

Jak widać cykl głównie na siłe bo potrzebna mi jak największa siła przy jak najmniejszej wadze (teraz waże 95 kg ale do wakacji zejde do 85 kg)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Mówiłem że upadniecie jak zobaczycie co wymyśliłem... Nikt nic nie odpisał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300


o...

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Uwazam ze nawet 100mg ma sens i moze dac efekt a to chocby z tego powodu ze jest to ilośc na tyle mała ze organizm ją bedzie wmiare tolerował i nie zblokuje się do końca produkując nieco mniej ale jednak swój testosteron a do tego to 100 i moze byc efekt natomiast gdy zwiększymy dawke to organizm sie bardziej blokuje i musimy wtedy polegac tylko na sztucznym tesciu.I to by mi tłumaczyło w pewien sposób skuteczność małych dawek.Temat który kiedys próbowałem poruszyc ale mnie wysmiano ateraz jest poruszany w kilku postach.Chodzi o to poprustu ze uzywajac małe dawki wspomagamy jakby nasze własne hormony a nie je zastepujemy, jak dl mnie jest to całkiem ciekawa teoria, co wy na to?

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efka atrądzik?

Następny temat

Pytanie dla tych co wiedzą??

WHEY premium