SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.pomoc. ;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
siemka Panowie
chciałbym się z wami skonsultować w jednej sprawie..
Otóż chodzi o zawody.. Celem jest poprawa siły.. Jak myślicie lepiej walnąć na parzykład wino+prop i zredukować się do wagi mniejszej czy lepiej walnąć na przykład enana+mete i wbić się do wagi wyższej.. chodzi mi o kategorie wagowe w trójboju.. Która opcja byłaby lepsza aby poprawić siłę i roz**bać przeciwników
Nie chodzi o ułożenie cyklu bo z tym bym sobie poradził, tylko o wasze zdanie Jak myślicie.?

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
zależy ile musiałbyś zbić do niższej
tak czy inaczej wino+prop, ta opcja będzie lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
musiałbym zbić około 4-5 kg. :) myślisz że przy tej opcji siła by poszła w góre.???

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
najlepsza opcja to zostac przy swojej wadze jak zejdziesz do niższej to za wiele siły nie zyskasz jak będziesz podbijał wagę to nie zyskasz aż tyle siły aby dogonic konkurencje oxa+wino to dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
zależy też jaki masz bf na sobie jeśli jest z czego uciąć to wycinaj ...Daj najlepiej ankietę myślę ze przyda się

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
na pewno byłoby z czego uciąć bo była teraz lekka masa robiona..
co do oxy to na nią trzeba wydać sporo kasiorki, a to też mnie troche ogranicza..
więc chyba lepiej będzie propa z winkiem z tego co mówicie..

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym na Twoim mijescu poszedł w kategorie wyżej zrobił konkretna mase i poprawił jakość siły,na poczatku bedziesz zajmował jakies gorsze rezultaty poniewaz potrzeba czasu aby osiagnac maksymalna wage co do swoje kategorii,ja kiedys tez zajmowałem sie trójbojek i mmyślałem nad tym samym co teraz Ty lecz poszedłem kategorie wyżej,na początku było mi cieżko kiepskie wyniki jak na zmiene na wieksza kategorie wagowa bo do wszystkieg potrzeba czasu lecz po jakims czasie było całkiem git poszło bardzo duzo siły i było good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
ja mialem swoja kateg...i prubowalem robic max sile...
ciezko jast z waga 88kg wbic sie w kat pow 90kg... starzy wyjadacy maja dopilowane wyniki juz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl!!! Deca vs Bold

Następny temat

oma an 1 cykl

WHEY premium