SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc z 1 cyklem dla boxera... wypelniona anketa i prozba o konkretna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
1. WIEK: 21
2. WAGA: 77
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lat
6. DIETA: - zdrowe odzywianie
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeszce bez cyklu
8. TRENING: 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: szybkosc i sucha tkanka miesniowa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%: 7-8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie mam tedecji do tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: bd
-przysiad: bd

PYTANIE:
Witam, moze zaczne od tego ze od 10 lat amatorsko uprawiam sztuki walki i chcialbym poprawic przedewszystkim swoja szybkosc i mase ciala, wiec postanowilem w tym kierunku siegnoc po saa. Bedzie to moj pierwszy cykl i jestem na niego juz przygotowany psychicznie, fizycznie i finansowo. Za soba mam 4 lata treningu na silowni gdzie w tym okresie probowalem wielu suplementow i odzywek, oraz probowalem utrzymywac diete. Chcialbym aby ktos z forum pomogl mi w ulozeniu dobrego cyklu, gdyz rozmawialme juz z woeloma osobami na ten temat ale chcialbym uslyszec wasza propozycje. Chcialbym aby ktos pomogl mi konkretnie od A do Z , czyli w zakresie dodatkowej suplementacji, odblokowanie i potrzebne witaminy mineraly a przedewszystkim o ulozenie cyklu oraz pomoc w ulozeniu diety. Z gory dzieki za pomoc , pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
guerrero odewij sie na gg do mnie 7#9#1#5#5#4#6 to spokojnie sobie pogadamy

"Trener powiedział mi, że za miesiąc mam walkę, nie oponowałem, a ty przestań rzucać jakieś epitety, bo jak na razie realizujesz swoje aspiracje uderzając opuszkami w klawiaturę, ja uderzam w oponentów, stąd ty jesteś ekspertem tutaj, ja pomiędzy linami" - szacunek za to !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
myslalem ogolnie o winstrol+prop+equipoise ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
musisz miec najpierw dobra diete i dobry trening, nie pomoze koks jak sie do diey nie przyłozysz, próbowałeś utrzymac diete a to o wiele zamało, jak przytrzymasz odpowiednia diete masa i siła ruszy do przodu

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
co do dopingu to moze jednak cos pomoge bo jak masz brac to i tak wezmiesz to poczytaj sobie o oxie (anavar) bo to byłby koks dla ciebie odpowiedni np z propem

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
co do swojej osoby to chcialbym sie wziasc za siebie w 100%, wiec dieta napewno bedzie i tak jak mowisz to podsatwa i wiem o tym, jestem czlowiekiem ktory jezeli stawia sobie jakis cel to napewno bede o to walczyl, trening bedzie ulozony pod moje oczekiwania co do sily masy i szybkosci. Slyszalem co nieco o oxie, czy myslisz ze oxa moglbym polaczc z propoem i winkem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
zrób cykl na propie solo,będziesz zadowolony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Szybkość i masę ciała, tak ale:

Większa masa= mniejsza szybkość,

Mniejsza masa= większa szybkość,

Czyli sprzeczne cele.

SAA tu nie widzę w ogóle potrzeby.

Kreatyna mono przy tych parametrach, micha i dobry trening.

NA SZYBKOŚĆ TO JEST ODPOWIEDNI TRENING, NIE SAA

4 lata na siłowni i 77 kg?



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-09-13 17:52:56

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
knife tak 4 lata mawet ponad gdyz mamy cos takiego jak ograniczeina wagowe, nie chodzi mi o to aby nabrac wielkiej masy, chce bardzo umiesnic miensnie nog oraz reszte ciala a przede wszystkim zdynamizowac sie i uwazam ze jest to mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 816
Szamaj 6 x dziennie z michy to urosniesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1959
koledzy, szamam i to 6 razy dziennie , jestem naprawde przygotowany na saa jak juz pisalem psychicznie fizycznie i finansowo i poradzcie mi jakis cykl bo chce poczuc ta moc. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
Ja mam kilka cykli za sobą w sw i mogę Ci pomóc pytanie tyczy się tylko w jakiej kat. wag. chodzisz, ile ważysz aktualnie i kiedy masz zawody/gale następnym razem? saa w sw bardzo często służą czysto regeneracyjnie, także określ się i coś wymyślimy osobiście ciesze się jak wypowiadają się fighterzy, którzy chcą pomocy lub pomagają i znają się na temacie od strony empirycznej, bo na tym forum prop to złoty środek nawet na ból głowy ( to nie sarkazm w twoją stronę lodzianin1 za wypowiedz w tym temacie), a prop e2d to co 2 tydzień 400mg testa stanowczo za dużo jak na robienie wagi dobrze by było gdybyś zaczął 8 tyg przed zawodami robić przygotowanie tj. robić stację i biegać interwałowo w tym okresie będziesz potrzebował jakiegoś boostera na regeneracje szybko działającego czyt. w tabletkach ja mam za sobą mete i 2x wino polecam niskie dawki mety bo od wina siadają (masz do wyboru jeszcze oxy oxe undecanian i halo, zjem oxe niedługo to podzielę się wrażeniami) stawy. W tym samym czasie jedziesz 100mg testa e6d z decą albo boldkiem i aż do zawodów do tego jeszcze coś "na astmę" i waga też sie zrobi, a jak nie to furka w pogotowiu, ja już tak miałem, że 10kg do zyebania w miesiąc to kolana chodziły, ale i tak mi oponenta nie znleżli.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suppress-C?

Następny temat

Boldek

WHEY premium