SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...::: Diabelska konsekwencja :::...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Znajomy poleciał na urlop do siebie do Poznania, zmarł na siłowni...
Atak serca [']

Ja przez parę dni nie mogłem z łóżka wstać, nie mogłem sobie nic wartościowego ugotować, od ostatniego wpisu bez treningu i liczenia, głównie pieczywo z masłem albo drzemorem, jakieś zupy, owsianki, mało mięsa. Pierwsze trzy dni gorączka, tak zniszczyła że masakra. Dopiero dzisiaj coś zaczynam liczyć, zwolnienie mam jeszcze do poniedziałku, ciągle brak sił i chęci do jakiegokolwiek ruchu, jeszcze ta wiadomość...

Ciężar miał dopiero 35 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Szkoda faceta. Pewnie jakaś wada pikawy albo cholera wie co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Jednak 38 lat, byłem źle poinformowany, bliżej go nie znałem, po prostu koleżeństwo.
Ja słyszałem inna wersję, gazety piszą swoje:
http://zbaszyn.naszemiasto.pl/artykul/2067358,nowy-tomysl-smierc-po-treningu,id,t.html
Nie słyszałem żeby miał problemy zdrowotne, ale ostatnio też rzadko go widywałem gdyż zmienił miejsce zamieszkania. Był sympatycznym facetem, wyciskał +200, profesjonalista i nagle coś takiego. Przykra sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 8070 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42811
Straszna wiadomość :/ no ale z sercem nigdy nie wiadomo a jego wady czsto nie są wykrywane a mogło być tez dużo innyc czynników..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Dzisiaj pierwszy trening od dwóch tygodni i zarazem nowy trening, popularny ostatnio na forum gvt. Bedzie to przedsmak przed następnym cf ktory w tym czasie zmontuję. Co u mnie? Choroba mnie nieco zniszczyła, miski nie liczyłem jakoś do wczoraj, wpadało wszystko co pod ręką, ale tragedii żadnej nie ma. Klata dzisiaj zorana, samopoczucie świetne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Jestem przy sześciu powtórzeniach i na barki szło dzisiaj 60kg, nie wiem czy dam radę dołożyć na 9 powtórzeń, ale nie omieszkam spróbować. Waga mi się zmienia jak poj**ana, przyrost jest w klacie, bicku, udach ale i brzuch jest większy, niestety ostatnio ciężko mi utrzymać czystą michę, szczególnie w weekendy. Po GVT zrobie redukcje bo krata znika, pozniej cf.

Co do miski, ostatnio zajadam się makiem, z owsianką pyszny, ciastka też super wychodzą, robiłem też fajny serek homogenizowany z twarogu i budyniu, jeszcze kilka ciekawych posiłków testowałem ale kaloryka nie na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Wczoraj jakies piwa wpadły pół czekolady, kilka ciastek do tego kilka bułek ze stekami, lasagna i dzisiaj przed lustrem dużo lepiej :) Ogólnie to jade takim planem 5 dni trening, z soboty na niedziele melanż i czitowanie, jeden dzień wolny hahaa. Pasuje mi to a odkąd zacząłem czitować to większych zmian nie widzę, więc co sobie będę żałował
Założone cele osiągnięte, rezygnuję z dziennika. Powodzenia wszystkim i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pzdr Tadek, jak sie namyslisz to wracaj Ja tu tylko z partyzantki tez poki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Pozdro , szkoda, że rezgynujesz bo zdjęcia szamy zawsze były dobre :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie.

Następny temat

Ćwiczenia aerobowe, jakie, kiedy, gdzie?

WHEY premium