SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...::: Diabelska konsekwencja :::...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Krótka piłka- wrzucaj ciężary w wypiskach.
Na ilu kg robiłeś ten mc na ostatnim treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
daget7
Trening dobry, przy martwym 115kg maks wezmę na kilka razy


i wszystko na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Hahahahhaa nie rozp*****laj mnie :)
Chcesz to sobie dźwigaj po 180, ja mam inne cele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
wypowiadasz się na temat przetrenowania, używając ciężarów osób ze stażem 5-6 miesięcznym, to tak jakbyś się wypowiadał o graniu na harfie, nie widząc jej nigdy na oczy - tyle w tym właśnie sensu, a później gadka "ja mam inne cele"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
daget7
Hahahahhaa nie rozp*****laj mnie :)
Chcesz to sobie dźwigaj po 180, ja mam inne cele...


Bycie słabym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Ale co ma do tego ciężar, skoro jestem na bilansie ujemnym to wiadomo że nie będę dźwigał maksów, dbam też o zdrowie, więc skoro tylko tyle potrafię unieść i jest to męczące to i tym powinienem się przetrenowac, a glupota byloby dokladanie ciezaru na sile i wuczanie zlych nawykow, techniki .... wedlug was ktos kto podnosi mniej niz 100 nie jest w stanie sie przetrenowac? po co odrazu sprowadzac rozmowe do ciezaru? jak jedziesz z apteką to moze i masz od razu doswiadczenie niedzwiedzia, ale nie porownuj mnie do siebie. Zreszta koncze te rozmowe bo i tak nie ma sensu, nie przekonacie mnie do swoich racji. Dyskutujcie z Fletcherem i innimi profesjonalistami na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
daget7
Ale co ma do tego ciężar, skoro jestem na bilansie ujemnym to wiadomo że nie będę dźwigał maksów,


Dlaczego? Przecież przetrenowanie nie istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Pandarek
daget7
Chcesz to sobie dźwigaj po 180, ja mam inne cele...


Bycie słabym?


Nie zależy mi na chojrakowaniu w podnoszeniu ciężaru, nie szukam też sylwetki spasionego yeti, chcę spalić fat i trochę się wyrzeźbić, to wszystko. A co do słabości to z reguły kulturyści to największe słabiaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
największe słabiaki powiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Pandarek
Dlaczego? Przecież przetrenowanie nie istnieje


Ale kontuzje istnieją... tyle, resztę takich zaczepek będę zwyczajnie omijał. milego dnia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie.

Następny temat

Ćwiczenia aerobowe, jakie, kiedy, gdzie?

WHEY premium