SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...::: Diabelska konsekwencja :::...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Na kilka godzin musiałem jednak rano iść do pracy i dzisiaj nocka jeszcze, a że w ciągu dnia sporo łażenia po sklepach, mecz itd to DNT wyszedł.

Micha:
Sernik z twarogu, banana, rodzynek, skórek pomarańczy i kawy - lider
Jajecznica z 5 jaj z łososiem i warzywami
Orzechy włoskie 50g na zakąskę przed pracą
Indyk 160g, ser gouda tłusty 80g, krążki ryżowe, warzywa do pracy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robota jest jednak, więc ok -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Wczoraj wymuszony dnt, dziś planowany dnt. Nie mam takiego ciśnienia jak na redu żeby odrabiać zaległości, nie ma potrzeby. Byłem u znajomych i sie pokusiłem na dwa duże kawałki placka domowego mmmm

Łosoś, ryż, szparaga
Ciasto, serek wiejski, rodzynki
Naleśnik z jaj z łososiem, serem i warzywami
Sałatka (łosoś, warzywa, ketchup)
Pieczywo z dynią, indyk

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
przyznac trzeba, że flex'a ma niezłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Cross Trainer 10min

Pompki
WL
Skos - hantle
Rozpiętki
URS
Młotki

Bieżnia 30min


Miska:
Rodzynki 200g
Mięso z kury 340g, warzywa
Wołowina 450g, ziemniaki, warzywa

Trening mizernie mi szedł, wydłużał się i brakowało mocy, ale tłumaczę to sobie brakiem snu bo po nocce spałem tylko 3godz bo mnie obudził telefon, nawet potrójna kawa nie pomogła. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Cross Trainer 5min
Przysiad
Syzyfki
Wykroki
Wspięcia

Skośne brzucha 4s

Bieżnia 40min


Miska:
Mieso z kury, ryż z tartym jabłkiem i cynamonem
Rodzynki, jagnięcina z warzywami i ketchupem
Jagnięcina z warzywami, orzechy włoskie

Kebab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Kupiłem masło orzechowe 1kg

-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
i powiedz mi dlaczego u nas w PL nie ma takich wyrobów? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
koorasy
i powiedz mi dlaczego u nas w PL nie ma takich wyrobów? :(


No niestety sporo mniejszy wybór w Polsce, ostatnio byłem na urlopie to mnie aż zatykały ceny niektórych rzeczy przy naszych zarobkach, nie dziwne że sporo osób nie je zdrowo, nie stać ich po prostu... no i sporo produktów niedostępnych bądź tylko na zamówienie, tutaj mam wszystko pod ręką. Na dniach wrócę tam jeszcze po dżem, spory wybór smakowy, tylko gotówki nie miałem przy sobie za wiele a ta pucha masła orzechowego i woda kokosowa mnie skusiły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie.

Następny temat

Ćwiczenia aerobowe, jakie, kiedy, gdzie?

WHEY premium