SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
mam wielkie oponki i brzych, chce to szybko zgubic! i ujedrnic.chce być chuda!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 61

Wzrost: 167

Obwód klatki: 102

Obwód ramienia: 27

Obwód talii: 88

Obwód uda: 52

Obwód łydki: 25

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła, zakupy , sprztanie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie,czasami 4 razy w miesiacu jazda rowerem 5 razy w miesiacu

Odżywianie: obrzeranie sie słodyczami,jem kilka razy dziennie najwiecej na wieczór i w nocy

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 6 razy w tygodniu godzina lub 2 dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karnityna

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak planuje meridie

Stosowane wcześniej diety: głodówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
jak chce to niech sie tnie.

Nastepnym krokiem bedzie psycholog i szpital pewnie.

Tylko jak zaczniejsz sie z tym bawic i nabawisz sie klopotow to daj nam znac aby nastepne MOZE sie przejely i nie braly po twoim przypadku.

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Chce być chuda... dziwne pragnienie jak na mężczyzne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Ktoś się kamufluje ;) Poczytaj posty na forum...Zainteresuj się lepiej dobrą dietą,a nie Meridią ona też nie zadziała bez diety,a z tego co czytałem to po pierwsze droga sprawa po drugie sam sposób działania jak dla mnie jest niezbyt.Meridia pomoże Ci w walce z podjadaniem ale na "normalną" dietę po niej też możesz nie mieć ochoty,a organizm potrzebuje odpowiednich wartości odżywczych i stosowanie diety to bardzo ważna sprawa-połowa sukcesu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
gautatyr wiesz co to meridia?


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-06 10:24:29

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Przeczytaj dokładnie to co pisałem wyżej.Jak dla mnie za dużo minusów,brała to moja znajoma ze studiów tak dla ścisłości,a stąd wiem bo miała czasem "zawieszki" kiedy jakby wyłączała się na chwilę z tego co ją otacza,lekarz jej zalecił zaprzestanie stosowania tego...Dlatego uważam,że niepotrzebnie w to się pakować.No ale jak chcesz poprzygrywać znawcę,Twoja sprawa,każdy ma jakieś kompleksy i sposób na odreagowanie.Pozdrawiam.

Poniżej dla autorki postu znalazłem działania niepożądane itd. może się przyda.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Otyłość wtórna. Ciężkie zaburzenia łaknienia w wywiadzie. Zaburzenia psychiczne (u pacjentów z chorobą dwubiegunową istnieje ryzyko wystąpienia epizodu manii). Zespół Gilles de la Tourette'a. Jednoczesne (oraz w ciągu 2 tyg. po ich odstawieniu) stosowanie inhibitorów MAO oraz innych leków działających na o.u.n., takich jak leki przeciwdepresyjne oraz leki stosowane w psychozach, zaburzeniach snu lub w celu zmniejszenia masy ciała. Choroba niedokrwienna serca, zastoinowa niewydolność serca, tachykardia, miażdżyca zarostowa tętnic obwodowych, zaburzenia rytmu serca lub choroby naczyniowe mózgu (udar lub przemijający atak niedokrwienny) w wywiadzie. Nie poddające się leczeniu nadciśnienie tętnicze (>145/90 mm Hg). Nadczynność tarczycy. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Łagodny rozrost gruczołu krokowego z zatrzymaniem moczu. Guz chromochłonny nadnerczy. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Nie stosować u dzieci i młodzieży do 18 r.ż., u dorosłych powyżej 65 r.ż. (brak badań klinicznych), a także u pacjentów nadużywających narkotyków, alkoholu lub leków. Ciąża i okres karmienia piersią.

Środki ostrożności
Leczenie preparatem należy przerwać gdy podczas kolejnych pomiarów zwiększa się wartość spoczynkowej akcji serca o ≥ 10 uderzeń/min lub wartość ciśnienia skurczowego/rozkurczowego o ≥ 10 mm Hg. Lek należy odstawić u pacjentów z niepoddającym się leczeniu nadciśnieniem tętniczym, gdy ciśnienie tętnicze będzie większe niż 145/90 mm Hg podczas 2 kolejnych pomiarów. Szczególnie ostrożnie stosować u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi w wywiadzie (w rzadkich przypadkach informowano o depresji, myślach samobójczych i samobójstwie); jeśli wystąpią objawy depresji należy przerwać stosowanie preparatu. W czasie leczenia należy zwracać szczególną uwagę na takie działania niepożądane jak: nasilająca się duszność, ból w klatce piersiowej i obrzęki kostek. Ostrożnie stosować u pacjentów z padaczką, niewielkimi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby lub nerek, ruchami mimowolnymi lub tikami wokalnymi w wywiadzie rodzinnym, jaskrą z otwartym kątem przesączania lub u pacjentów z ryzykiem wystąpienia podwyższonego ciśnienia śródgałkowego, ze skłonnością do krwotoków. Preparat zawiera laktozę i nie powinien być stosowany u pacjentów z dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.

Ciąża i okres karmienia piersią
Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią. Kobiety w wieku rozrodczym powinny w trakcie leczenia preparatem stosować skuteczną antykoncepcję.

Działanie niepożądane
Większość działań niepożądanych wystąpiła w pierwszych 4 tyg. leczenia, ich nasilenie oraz częstotliwość zmniejszały się z upływem czasu. Bardzo często obserwowano: suchość w jamie ustnej, bezsenność, zaparcie. Często: tachykardię, kołatanie serca, nadciśnienie tętnicze, rozszerzenie naczyń krwionośnych (uderzenia gorąca), nudności, nasilenie dolegliwości związanych z guzkami krwawniczymi, nudności, ból i zawroty głowy, parestezje, niepokój, zwiększoną potliwość, zaburzenia smaku. Mogą również wystąpić: reakcje nadwrażliwości (m.in. pokrzywka, wykwity skórne, obrzęk naczynioruchowy, reakcje anafilaktyczne), małopłytkowość, choroba SchĂśnleina i Henocha, migotanie przedsionków, napadowy częstoskurcz nadkomorowy, pobudzenie, depresja, napady padaczkowe, przemijające zaburzenia pamięci krótkotrwałej, niewyraźne widzenie, biegunka, wymioty, łysienie, ostre śródmiąższowe zapalenie nerek, zapalenie kłębuszków nerkowych obejmujące tkankę łączną i naczynia włosowate, zatrzymanie moczu, zaburzenia wytrysku, impotencja, zaburzenia cyklu miesiączkowego, krwotok maciczny, przemijające zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych we krwi. Rzadko obserwowano objawy odstawienia, takie jak zwiększone łaknienie i ból głowy.

Interakcje
Preparatu nie należy stosować z innymi lekami, które zwiększają stężenie serotoniny w mózgu. Ostrożnie stosować z inhibitorami izoenzymu CYP3A4, takimi jak ketokonazol, itrakonazol, erytromycyna, klarytromycyna, troleandomycyna, cyklosporyna (przyspieszenie akcji serca i zwiększenie stężeń czynnych metabolitów sybutraminy we krwi). Rifampicyna, fenytoina, karbamazepina, fenobarbital i deksametazon indukują izoenzym CYP3A4 i mogą przyspieszać metabolizm sybutraminy. Jednoczesne stosowanie z lekami przeciwmigrenowymi (sumatriptan, dihydroergotamina), opioidami (pentazocyna, petydyna, fentanyl, dekstrometorfan) lub lekami z grupy SSRI może prowadzić do wystąpienia zespołu serotoninowego. Ostrożnie stosować z lekami wpływającymi na hemostazę oraz lekami, które mogą zwiększać ciśnienie tętnicze lub przyspieszać akcję serca (m.in. leki sympatykomimetyczne). Lek nie osłabia działania doustnych preparatów antykoncepcyjnych. Należy zachować 2-tygodniową przerwę pomiędzy odstawieniem sybutraminy, a rozpoczęciem leczenia MAO. Pojedyncza dawka sybutraminy nie nasila działania alkoholu. Brak badań dotyczących jednoczesnego stosowania sybutraminy i orlistatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
chłopaku zaatakowałem Ci ę w którymś momencie to raz?
dwa napisałem gdzieś "za***isty środek bierz"?
odradzamy tu meridię za każdym razem i wiemy jakie ma skutki uboczne, ale nie zgodzę się, że bez diety nie zadziała. To nie zabawkowe spalacze na kofeinie i zielonej herbacie. Sibutramina to potężna substancja.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-08-06 11:39:08

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Zatem po co to pytanie,jak dla mnie nie na miejscu,jakby podważające to co napisałem???Nie wiem czy bez diety nie zadziała,nie mam praktycznych doświadczeń ze stosowaniem tego środka,Ty masz?Bez diety co najwyżej zbijesz niezdrowo wagę ze względu na to,że jeść się po tym nie chce.Poza tym na ulotce pisze coś takiego:
Wskazania
Wspomagająco, w połączeniu z dietą, w leczeniu otyłości(...)




Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-06 11:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Na ulotce w HMB też jest napisane 300% więcej masy, 200% rzeźby.
Porównanie może nie na miejscu, ale prawda jest taka, że sibutramina, "tnie" piekielnie, a kwestia zdrowia? przecież już sama w sobie jest niebezzpieczna. Decydując się na taki środek pchasz sie w bagno i raczej ze zdrowiem się nie liczysz. Podkreślę jeszcze raz, że nikomu bym nie polecił, ale właściwości wspomagających redukcję nie można negować i nie chodzi tu tylko o zmniejszenie łaknienia. Na mniejsze łaknienie to sobie hoodie można chapnąć.
Doświadczenie mam takie, że pomagałem wyciągnąć ze środków na niej opartych dziewczynę gdy była na etapie uzależnienia już i chciała w to wciągnąć kolejną.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165


Możliwe,że jest niebezpieczna ale skuteczna! Ale co kobieta nie zrobi żeby być szczupła...wydaje mi sie ze 2 miesiace łykania tych tabletek zadziała i sporo mi spadnie... wiem ze lepiej jest zastosować diete, która dostarczy organizmowi wszystkich potrzebnych mu składników i wysiłek fizyczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
na tej fotce wyglądasz na szczupła,
możesz pokazać całą sylwetkę?

może tak drastyczne kroki zbędne.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
wydaje mi sie ze nie jest to potrzebne...ogólnie nie jestem gruba...wszystko mi sie odkłada na brzuchu!! mam tylko z tym problem! bardzo by, chciala ważyc 45-50 kg i wtedy bede zadowolona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 kg do konca wakacji

Następny temat

Słodkie sniadanko, ocencie :)

WHEY premium