SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** NAJBARDZIEJ OPŁACALNE SUPLE **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
idea fajna, ale wykonanie do mnie nie trafia. Koledzy którzy zwracali uwagę na "kryteria" - mają sporo racji.

A swoją drogą prosiłbym o zachowanie zasad kultury osobistej przez co po niektórych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Jedynie Shotguna i Meso oddzielil bym jakos od stackow kreatynowych , i jakby zrobil kategorie przedtreningowe .
I sprawa z HP czy ja wiem czy dobre na 1 raz? juz predzej GM czy Storm ktory jest w tej samej grupie

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
rx gold BCAA - najbardziej opłacalne! Co do niektórych ludzików przemaiwa bardziej kolorowe opakowanie niz skład :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
SOG ;) dobra robota ;)
Brakuje:
-CM3 Treca(nie wiem jak teraz z ceną),
-Vitalmaxowego gainera(bardzo słodki)zastąpiłbym Gainboliciem z Olimpu,
-do zestawienia z Mutant Massem dorzuciłbym Olimp-Super Whey Gainer,bo mi bardziej zależy na wspieraniu Polskiego przemysłu niż na AŻ 10 różnych białkach w gainerze...
-Cell Pump jako przykład pierwszego stacka(ale broń boże wyrzucać HP ! :D )

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Zestawienie bardzo subiektywne jak dla mnie


ile Ty na klate bierzesz że taki mondry jesteś ?

stary jesteś dla mnie miszczem świata, klenkam przed tobom i bijem pokłąny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Moim zdaniem wypowiedz squrwi3la to ironia, a wy sie nakrecacie przy tym.
Brakuje kilku godnych uwagi produktow, nie wszyscy wola placic za produkty ktore nie spelniaja ich oczekiwan, jeśli juz kupowac to uwazam produkty tylko dobrej jakośći w koncu jemu to my.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ale to odpisz co wg ciebie brakuje
wiele osób wypowiada się ,że są złe produkty ,że on woli inne, jakieś konkrety czemu wg ciebie tak a nie inaczej ,żeby dyskusja miała sens bo krytykować każdy potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
napisalem czemu, chodzi o cene. Widze ze tutaj np dobrych matrixow białkowych i kilka innych pozycji za ktore trzeba moze dac wiecej Pieniążkow jednak jakosc jest relatywnie sporo wieksza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Tak na szybko , to nie widać dobrego i taniego mono z Fitmaxa.
Z przed-treningowców: Jacked, Maximize, no-Xplode, SizeON, Flashover, NanoVapor...
Brakuje sporo dobrych białek. Whey Gold? rewelacyjne smakowo białka XXL'a?
Prozdrowotne ograniczone praktycznie tylko do supli Olimpa. Cenowo może z nim konkurować Tested Nutrition (ZMA, witaminy).
Brakuje pobudzaczy, żadnej kofeiny a jej na rynku sporo w różnych dawkach/cenach. Bardzo nie doceniany suplement!
Ani jednej cytruliny, beta alaniny....
Nie widzę smacznego BCCA w prochu fitmaxa, żadnej leucyny solo, Purple Wraath?
AAKG z Treca czy Olimpu są strasznie nie ekonomiczne, wystarczy porównać np. z Nitrocharge (aakg) z Primaforce a cytrulinę wziąść z XXL'a.

Gainerów nie stosuje, ale pewnie też coś by można dołożyć...
Spalaczy również ale od razu widać, że tu bardzo ubogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 780
Zestawienie bez jakichkolwiek przeliczeń.

Dla mnie lipa totalnie i subiektywnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey MASS GAIN(Hi Trec)

Następny temat

Dziwna kreatyna TCM

WHEY premium