SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 15 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Od Seby tylko GregorIAN i B-50 więksi.
Co do definicji i jakości Seba goni Kraca, albo przegonił (w barach na pewno) ;-P

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
charlie to malo widziales jezeli tak sadzisz..A co do Seby to Elegancko mimo wszystko!Tylko ten trąd musisz zwalczyc jakos i bedzie cacy.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
charlie123 Ty chyba chcesz w ten sposób wywołać dzika z lasu bo uwierz mi jest tu paru koni którzy pokazali się kilka razy i nie udzielają się w galeriach itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
elegancko wszyscy, gratuluje zapału i leżenia że macie czas na siłownie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocny a jak z tobą ?

dasz jakieś foto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
mocny chyba troche zmienil podejscie:

Moje zainteresowania
C***owy Tryb Życia
Yebac BB i sterydy...

jak all bundy przyłazi w****iony po robocie do domu pusta lodówa dzieciaki w****iaja, życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
od seby jest wiekszych duzo ludzi j akurat teraz pewnie nie nei przesadzajcie jakosc swietna ale rozmiarow brak czekajcie jak olb wstawu fote lol
ogolnie nie ujmujac nikomu ten numer tchp to porazka

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-03-11 13:19:42

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B chyba masz racje :D duzo plackow sie pokazalo :D same placki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Seba nie jest zle ale zawsze moze byc lepiej Napewno ogromny postep

Co do wieku to 23 lata jak juz ktos pisal to zadna rewelacja. Sorry ale zobaczcie sobie Emila Kalenskiego albo Szymona Lade. Przeciez oni nas wszystkich wciagaja nosem!!

Ja powoli robie swoje. Powoli sie rozkrecam na wrecz profilaktycznych dawkach 250ew. Jakosc rosnie masa powoli tez. Sila trzyma sie jakos tym razem w tyle ale mysle , ze zrobie w tym roku zyciowke. Cos aktualnego pewnie wkleje jutro a teraz jade trenowac moje chude nogi

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2011-03-11 17:24:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
b nie bulwersuj sie takkoleś palnął głupote i tyle,pewnie ze jest tu wielu co by mnie wciagnelo nosem, i kazdy to doskonale wie. co do tego wieku to masz racje Marcin, zadna rewelacja tak wygladac w moim wieku, wystarczy spojrzec na wymienionych przez ciebie albo na Alexeya Lesukova... dlatego zaluje ze zaczalem tak pozno, w wieku 20 lat dopiero zaczalem porzadnie trenowac, przedtem to moze bylem z 10 razy na silowni..

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2011-03-11 18:11:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc enanthan meta i mdrol

Następny temat

susta + animal cuts

WHEY premium