SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 15 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micz jeszcze jedno slowo i Ban.

Odnosnie tego kto moze a kto nie moze tu jest w 1 poscie napisane.

https://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_V-t371125.html

Ja nikogo nie obrazam swoimi wypowiedziami a jesli czasem cos pisze z ironia to w zarcie komentujac co widze ale to nie powod do obrazania sie czy odbierania tego jako atak.

PANOWIE DLA JASNOSCI, TO JEST DZIAL DOPING I SYLWETKA MA WYGLADAC JAK PO ANABOLIKACH. GRUBY CHUDY ALE PO TOWARZE W SPOSOB TAKI ZE TO WIDAC.
JESLI KTOS CHCE DAC FOTKE DO OCENY A NIE SIE NIA POCZWALIC TO JEST MIEJSCE NA TO TU:
https://www.sfd.pl/Galeria_Zdjęć-f126.html


Ale jesli pofatyguje sie i da tu to niech krytyke przyjmuje z godnoscia na klate bo nas nakoksowanych po.je.bo.w nie interesuje czy ktos jest na pompie czy nie, czy jest chory czy nie, czy to czy sramto.

Mam nadzieje ze nie urazilem nikogo i kazdy odbierze to w odpowiedni sposob.

Aczkolwiek komentarz do zdjecie ma byc z kulturom napisany , Moze to byc ironia wyrazona w kultularny sposob ale nie obelgi.

Na tym konczymy spam bo uwazam ze mnie tez wczesniej troche ponioslo z luznoscia tematu.

Krac leci standard:
DD plus mix Unigen
Meta Jelfa
Omnitrope

Dojdzie jeszcze insulina 3 x ed
Pozniej mix na cypio.
I jeszcze antek tez po polowie.

A pozniej sie bede zastnawial nad definicja.

Duzo czystego zarcia i duzo dodatkow.
Chodzi mi poglowie zalozenie bloga bo chce sie przylozyc do tego cyklu a to by mnie na pewno zmobilizowalo no ale na pewno nie na sfd bo tu za duzo jest spamu i dzieci ktore mogly by brac z wujaszka przyklad ktory niekoniecznie by im posłużył na dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522758
a to wszystko dlatego, że w poprzednich edycjach w 1 poście pisaleś w czym rzecz: "każdy mniejszy ode mnie - BAN"/"Mr. O(święcim) won do galerii" itp, a teraz nie

EDIT: Twój blog miałby więcej wyświetleń niż tematy typu: "3 cm w bicu w 3 tygodnie"

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2011-01-08 17:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze pierwszy raz mam tak na prawde wszystko dograne w taki sposob jak teraz.
Poki co tydzien sie utrzymalem bez wylaman i lezy mi to

Dziennik prowadze od poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1201
Zapodaj link do dziennika albo na pw. Moze wreszcie sie czegos madrego dowiem od starszego w fachu kolegi .

Karany za niewinnosc..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Byłem ciekawy ,bo wspominałes onegdaj coś o komplecie peptydów a w takim przypadku faktycznie trzeba mieć wszystko dobrze zorganizowane.
Dobry pomysł z blogiem,plus zdjecia tak co 3/4 tyg.
Powodzenia.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9050
Greg wyslalem Ci priv, nie wiem czy olales czy nie zauwazyles, ale przypomne tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Grega i micza wypowiedzi zasluguja na duzy plus zabrzmialy one jak od doroslych mezczyzn a nie nakoksowanych mlodziencow

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Blues widać że nabity jesteś;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pogromca wroce wieczorem to sprawdze.
Jesli wysylales wczesniej niz wczoraj napisz jeszcze raz. Jesli wczoraj to moglem nie odczytac jeszcze.
Zawsze odpisuje

Sory za OT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813


a tam spamujecie i poziom niski wiec daje właśnie teraz .
leci spokojnie bo 500 cido week i tyle.teraz npp dodam,później sam test tyle że mix i przejście na propa z trenem.
Dieta na śmieciach ostatnie dwa dni wiec oblało moment.Tyle że robię tak co 2-3 tyg.Od jutra znów dopięte.pozdro

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc enanthan meta i mdrol

Następny temat

susta + animal cuts

WHEY premium