SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 15 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
Greg jest mega
prawie 110kg przy takim wzroscie i krata na brzuchu to juz jest cos

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
grzes do michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
poziom zanizony ze nawet ja bym go podniosl

Grzegorzu ze Ci sie dalej chce cwiczyc

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2011-02-08 15:50:17

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
GREGOR_ian - mimo, że nadajesz się do nowego działu na SFD (po 35 roku życia - no może trochę zawyżyłem ) to forma b. dobra wielkie szacunek za zacięcie do treningów, diety itd - bez wazeliny

awax - no to zaniżyłeś, po Grzechu, to z 5-7 stron bez fotek powinno być, a Ty tu wrzucasz swoje bez obrazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
ASNF to zamiast krytykować innych wrzuć swoje zdjecie zamiast pisać te swoje cudowne komentarze

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
HutnikNH - ponoć krytyka motywuje odnośnie Ciebie nie pisałem, więc nie wiem co sapiesz? jesteś adwokatem awaxa, czy jak? nikt nie każe Ci czytać/zgadzać się z MOIMI opiniami

co do mojej fotki, to już niejaki xero mi pisał to samo co Ty w tej edycji TChP - prześledź temat - znajdziesz odpowiedzi na Twoje i jego pytania

EDIT: coś koło str. 115 chyba mi się kojarzy

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2011-02-08 17:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
krytykuje bo ma do tego prawo jak uważa że nie ma co pokazać to nie wrzuca foty proste a temat jest o koksach które mają co pokazać

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522662
no to już Ci żabo-raba wytłumaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
tylko zeby byc takim znawca krytykiem to trzeba swoja sylwetka i wiedza tez jakis "koksiarski" poziom repreztowac a Ty to leszcz jestes wiec zamiast tak ladnie i obszernie komentowac/spamowac to daj sobie na wstrzymanie i zacznij cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
tylko zeby byc takim znawca krytykiem to trzeba swoja sylwetka i wiedza tez jakis "koksiarski" poziom repreztowac

Nie trzeba wcale. Czy sedziowie na Olimpii musza wygladac jak Cutler czy Heath?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-08 18:29:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc enanthan meta i mdrol

Następny temat

susta + animal cuts

WHEY premium