SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 15 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 681348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuce jak zrobie niebawem. Nogi jeszcze odstaja. Do mojej gory mysle ze z 5 cm wiecej powinny miec. Ale to sa zaleglosci z wielu lat gdy ich nie trenowalem i teraz chwile zejdzie by je nadrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
powinien byc zakaz dawania zdjec od lustra bo to amatorsko i oszukanie

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Nie *******
Gregor, powiem ci ze ostatnio przegladam sobie Tchp od poczatku, z sentymentu i naprawde to co zrobiles przez te lata budzi wielki szacunek.
Pozdro!

EDIT: No i jeszcze dwa sogi zebys stal sie prawdziwa legenda tego dzialu Dawac swiezaki



Zmieniony przez - Deliver w dniu 2011-04-25 00:38:11

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17401
Gregor, a powiec mi co ja mam robić. Od kąd zacząłem ćwiczyć to ćwicze nogi. Kazali na forum i w ogóle. Ćwicze od roku i czuję u siebie największe predyspozycje do nóg. Uda w szczególności. Aktualnie jestem na redukcji i mam 70-72 w udzie. Ogólnie nogi mam większe od góry patrząc na proporcje. Nie wiem za bardzo co robić. Aktualnie od miesiąca ich nie ćwicze (jedynie łydki) z racji tego, że kolano mnie boli. Nie robie też mc bo kolano.

Więc mam je ćwiczyć normalnie czy troszke lżej? np. same siady, ew. prasa do tego?
Dodam, że strasznie mi rozstępy na nogach porobiły.

Klata: 115
Bary: 133-135
Bic: 41-2
Noga 70-72

Troche to nie ładnie wygląda.


Tak wie zbesztajcie mnie, że pisze o czym innymm

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-04-25 00:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Besztam cie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inzynier nie lubie kogos prosic o robienie zdjecia i robie raczej jak nikogo nie ma. A uwierz mi ze bez lustra wyglada to lepiej bo tu to wogole nie oddaje tego jak jest w realu i nie widac zyl na rekach i wolalbym by ktos dobrze zrobil normalna fote ale nie chce nikogo prosic bo zle sie czuje z tym.

Mrow trenuj nogi co 2 tyg I wieksza iloscia powtorzen i mniejszym ciezarem. Polecam skupic sie na wykrokach a odpuscic juz przysiady skoro tak dobrze nogi reaguja.
Moje tez dobrze reaguja na trenieng ale nie trenowalem ich ze wzgledu na kontuzje kolan z wczesniejszych sportow.
Teraz jest juz lepiej ale nie siadam w pelnym jak kiedys 240. Ogolnie zszedlem z ciezarow skupiajac sie na technice przy kazdej partii i z perspektywy czasu uwazam ze byla to glupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Deliver
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
133, to ,ze w rece wpada nie znaczy ze wbijam

grzechu,jak czesto i co robisz na przedramiona ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
137 w klacie :) ja mam 142 ale w barach :P jest dobrze tylko troche malo widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gregor ale mnie wk*rwiasz z tym 51 w bicepsie

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc enanthan meta i mdrol

Następny temat

susta + animal cuts

WHEY premium