SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 471139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
To u was trzeba zgode ?? :>

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7
chodzi ci o zgode od starszej czy w salonie?

Basieńka

"Angulus ridet..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
buhahahaha zamiast forum na temat kolczykowania to proponuje wam załozyc nowe pt. "jak przekonać mame" hahaha pozdrawiam wszystkie "gorące 16-stki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
Widze, że post troche starszy;)
Ale.. sama mam kolczyk w pepku i w brwi, co nie oznacza, że mój poziom inteligencji jest poniżej normy;)
Fakt faktem kolczyk w pępku wygląda bardzo ładnie przy wyrzezbionym brzuszku (dlatego trzeba ćwiczyc dziewczęta ;) ) nie uwazam, zeby bylo to samookaleczenie, 2 lata mineły od przekłucia bez zadnych zakazen itp, ale przez pierwsze 6 miesiecy trzeba dbac o to, przemywając codziennie (w moim przypadku) spirytusem, oraz wodą do "soczewek" - przyspiesza gojenie, a nawet (jak slyszalam od niektorych dziewczyn) pomaga bardzo płyn do higieny intymnej.
Co do kolczyka brwi - jest prawdopodobienstwo ze brew moze "opasc", ale wszystko zalezy od przebicia, brew mam przebita juz 10 miesiecy i do tej pory mam nie dokonca zagojoną:/
Ale spowodowane to jest np, zahaczeniem o swetry, bluzki, przy czesaniu wlosow, ogolnie trzeba byc ostroznym.
Aha i co do sladów:/
Po wyciagniecu kolczyka z pępka nie widac dziurki, ale to tez zalezy czy ktos mial przebite igłą czy pistoletem (co prawdopodobnie jest zabronione, w jednym gabinecie kosmetycznym dziewczynie zabrano "uprawnienia", bo przebijała pistoletem:/)
Po wyciagnieciu kolczyka z brwi sa wieksze slady, dlatego kolczyka mam do teraz, bo "troche" brzydko to wyglada, ta brew z tymi dziurkami:/

Mam nadzieje, ze mój komentarz przydał sie komukolwiek:)
Pozdrawiam!

P.S Jesli chodzi o ból zwiazany z przebiciem, to brew nie boli (tylko szczypie troszke), pepek - troche nieprzyjemne uczucie "naciagniecia skóry" i pierwsza noc, małe problemy z przekręcaniem sie na boki.

Zmieniony przez - kidziak w dniu 2005-04-26 21:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
Tu juz takie sieki sie robią ze szkoda gadać.......... :P

...:: OuT Of ToUcH <-:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 217
wezcie jakięs fotki powklejajcie, jak mnie ładnie poprosicie to moze powklejam troche własnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
albo dajesz foty albo nie......................nie wiem jak inne ale ja nie mam ochoty sie prosić..................i zastanów się nad swoją wypowiedzią to nie jest forum żebys tu pisała "dam zdjecie jak poprosicie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113
ja fote juz dalam..a prosic nikogo o nia nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
no i Emilko masz racje................masz u mnie plusa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654


Hej:)To mój pępuszek hehe ,kolczyk zrobiłam 3 miesiące temu.Pomału się goi,chociaz czasami wylatuje ze środka takie "mięcho".Pięlęgnuje go dość dobrze,przemywam 2-3 razy dziennie albo solą fizjologiczną albo spirytusem salicylowym.Mam nadzieję,że do lata będzie już ok:)Pozdrawiam serdecznie wszystkie przebite pępusie :*:*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium