SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 471022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
nie, równolatek
a tak naprawde to jestem jacek i tez mam 12 lat aniu ... zly dotyk boli przez cale zycie

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
chyba wojtek a nie jacek
a tak powaznie to ile masz lat?
spamujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
odezwij sie na gg albo daj numer i przestanmy spamowac

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
nioonia z kolczykiem w pepku sie normalnie zyje :P poczatki sa trudne bo jak boli to czujesz ze go masz a jak juz sie wygoi calkowicie to nie pamietasz ze cos Ci siedzi w pepku :D jest dobrze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ale jak sobie pomysle ze sie gdzies zachacze... oj. a Tobie ile sie goilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
hmmmm no mi dosyc dlugo ale ja trenuje siatke i juz bylo wszytsko oki a tu nagle zahaczylam o siatke przy ataku tak ze prawie wyrwalam :/ i zowu sie papralo :/ ale borasol pomogl :) hehe to ten kwas borowy jesli ktos nie czytal wczesniej :) ale polecam zrobienie :) ja juz mam 6 miechow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4200
moniczka dja foto ;d

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
az mi nie dobrze hehe
mi w chrzastce sie troche paprze co jakis czas i ne moge spac na tej stronie ale jakos przezyje.. tribiotyk powinien mi pomoc pamietam jak wsadzilam kolczyk z wildcata tyle krwi ze hoho ale jakos wsadzilam.. pozniej nie moglam kulki przykrecic
a w nosie to prawie jak w uchu
a bolalo Cie przeklucie? bo moja kolezanke pepek bolal najbardziej ze wszystkich przekluc a niby tam nie jest unerwione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
nie bolalo bo mialam znieczulenie... tzn popsikane zamrazaczem wiec dopiero za jakis czas jak przestalo dzialac zaczelam to czuc przy zginaniu sie itd... mowisz ze w nosie nie boli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no troche boli ja usiadlam na fotelu i czekalam.. hehe jak do przeklucia ucha... i pozniej zanim sie obejrzalam juz mialam kolczyk i bylo spoko, bolalo jak noskiem chcialam ruszac itd. heh
ciezko sie calowac bo jak sie dotkniesz nosem po przekluciu to boli ale na nastepny dzien juz jest wszystko ok
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium