SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 471347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 217
polecam strone www.wildcat.pl tam mozesz sie dowiedziec wiele o tych sprawach ja jeszcze nie spotkalam sie z kolczykami ze stali nierdzewnej jedynie ze stali hirurgicznej widzialam kolczyki i taki mam. Musisz sobie poprostu kupic kolczyk dla alergików ale to bendziesz musiala dlugo szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1182
jezeli masz alergie na metal to tytan bedzie najlepszym wyjsciem... polecam stronke, ktora podala jowiss, najlepiej kup kolczyka wlasnie z firmy wildcat, sa najlepsze!

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne dziewczynki idą gdzie chcą!
dzien bez keczupu jest dniem straconym - mejd baj ikonka ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
dzisiaj najprawdopodobniej pojde aby odkrecili mi ta kulke, bo chce kolczyk przemyc, poniewaz minal juz miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
ble, mi sie w ogole takie przeklucia nie podobaja
kolczyk w pepku?-OCHYDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
hej orientujecie sie czy mozna kupic samego "banana". bo kobietka mi przebila i mam ten kolczyk za dlugi, chcialabym sobie wymienic na krotszy, czy musze kupowac caly kolczyk czy tylko bede mogla potem wkrecic te moje kuleczki?? dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
kolczyk w pępku to wbrew pozorom poważna decyzja. Znam kilkanaście dzieczyn, które sprawiły sobie taki ozdobnik i tylko parę z nich jest naprawdę zadowolonych . Po pierwsze na poczatku jest z tym mnóstwo problemów, nie możesz zmieniać często kolczyków, gdy przekłucie jest jescze w miarę świeże(tak do 4 miesiecy),bardzo boli noszenie spodni(podrażnia pępek), nierzadko powstają stany zapalne i ropne i potem zamiast ozdoby jest to duzy problem i wyglada oblesnie. Nastepna sprawa to taka ze w wiekszosci przypadkow widac ze kiedys mialo sie przebity pepek, rany sa brzydkie i trudno sie goją. wolno uzywac tylko kolczykow ze stali chirurgicznej, oczywiscie specjalnei przeznaczonych do pepka i równiez trzeba panietac o tym ze kolczyki wygladaja ladnei tylko i wylacznie na plaskich jedrnuch brzuchach.

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
bylam w tym studiu. powiedzialam babce ze nie moge odkrecic kuleczki. zapytala sie czy uzywalam rekawiczek, powiedzialam ze nie i mi je dala. ODRAZU ODKRECILA SIE KULECZKA!
jesli macie problem z odkreceniem - rekawiczki pomoga =)
jestem happy =)


na stronie 9 jest taki fajny kolczyk z motylkami. zbieram na niego kase bo kosztuje u mnie 44zl.. =D
tylko mam watpliowsci bo jak zapytalam sie w salonie kiedy bede mogla wymienic kolczyk to pani powiedziala ze moge nawet teraz ale nie moze byc ze srebra.
za pierwszym razem kiedy pytalam sie jubilera z czego jest kolczyk (byl facet) zrobiony to nastapila chwila ciszy i "ze srebra" (to bylo z miesiac temu)
dzisiaj jak sie zapytalam to pani powiedziala ze kolczyk jest ze stali nierdzewnej (stal chirurgiczna)a motylki ze srebra. i zaczela mowic ze ze srebra nie moga byc bo cos moze sie stac itd
i teraz nie wiem czy jak uzbieram sobie kase to czy mam kupic ten kolczyk :/ bo juz nie wiem z czego jest...

Zmieniony przez - anka90-90 w dniu 2005-01-25 16:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
jak sie przebija pepek to sie o niego dba:) ja nosze spodnie biodrowki i nie mam z tym problemow, jesli sie dobrze dba o pepek, rusza kolczykiem i przemywa to ladnie sie goi. ja jestem tydzien po przebiciu i juz mnie praktycznie wogole nie boli. a jesli ktos chce miec kolczyka a nie ma super idealnego brzuszka to juz jego sprawa czy sie z tym dobrze dobrze bedzie czul czy nie. a chyba nikt nie przebija jesli na prawde ma "wylewajacy" sie brzuch pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 138
moja qmpela nie miala kasy i robila sobie kolczyk u pielegniarki.
teraz wychodzi jej mieso <wow>
ktos wie od czego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 103
mam pytanko! 2 tygodnie temu przebiłam pępek i nawet nieźle sie goi, mam tylko troszke czerwone w górnej kuleczce ale nie to jest moim problemem..........zawsze rano jak wstaje to ta górna kuleczka wchodzi mi do dziurki :( ni i musze zawsze ją wyciagać i to troche boli a kolczyk nie jest za krótki bo ruszam nim w góre i w dól i jest dosyć luzu. Może to dlatego że zawsze spie na brzuchu? proszę o odpowiedz!
POZDRAWIAM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium