SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 470618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 297
heheheh mnie chłopak sam namawiał na zrobienie kolczyka;)) i zrobiłam sobie;))
a kolczyki sa tansze wPłocku :D hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 212
siemka:) mnie tez chłopak namawiał ale oczywiście to byla moja decyzja bo ja tez bardzo chcialm miec kolczyka. mam go juz 2 tygodnie i dalej mi sie paprze :((

Słowa dwa----------> Ty i Ja :) :****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
sama miałam zrobić sobie kolczyk w pępku ale po rozmowie z kilkoma kumpelami a w szczególności z moim cud chłopcem,przyznałąm im racje.Dziwczyny myślcie przyszosciowo...jak zajdziecie w ciąze to ta dziura będzie ogromna..gdy urodzisz dziecko taka rozciagnięta skóra nie szybko wróci do swojej poprzedniej formy..a tak w ogóle czy tak łądnie wygląda taka zciągnięta skór,jeśli masz łądny brzuch nie jest Ci potrzebne żadne ozdabianie go..Chcesz być oryginalna nie rób tego,bo już masowo dizewczyny sie na to uwzięły a nie wiedzą jakie yo przyniesie skutki.Mam coś wsolnego z kosmetologią i dermatologią wieć wiem coś o tym..Wrato najpierw sie dobrze zastanowić...

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 297
ej dobra ale kto Ci kaze nosic kolczyk cale zycie??:> taka dziurka zarasta po 2-3 tygach;) tylko ze zostaje blizna;/ dziewczyny ktore maja ładne płaskie brzuchy i opalone to łądnie to wyglada:) bo tak kolczyk zrobi sobie dziewczyna co tu oszukiwac z duzym brzuchem i wylewajacym sie tluszczem to ochydnie to wyglada;/;/ kolczyk zawsze mozna wyjac;) a jak ktos bedzie w ciazy i wyjmie wczesniej to wydaje mi sie że tylko zostanie jej blizna;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91
moja siostra miala kolczyk w pepku, zaszla w ciaze- kolczyk wyciagnela, urodzila- kolczyk wlozyla, i wszystko jest git! dziurka sie nie zrosla. ma tez to szczescie, ze nie zostaly jej zadne rozstepy, takze moze dalej pokazywac swoj brzuszek...... z kolczykiem......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
Ja ide jutro pod igłe :) tylko ze ja trenuje znaczy pływam i nie wiem kiedy moge :) puci co mam mało przerwe z powodow chorego palca i zastanawiam sie kiedy wskocze do wymzrzonej wody :) a jeszce jedno co polecacie anjlepszego do przemywanai i ile to mniej wiecej kosztuje:> pozdrawiam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
Do przemywania oczywiscie kwas borowy czyli "borasol" czy jakos tak to bylo :p kosztuje cos kolo 2 zł a naprawde dziala :) smaruj tez mascia tribiotic i bedzie git :D tylko co do wody tzn basenów itd to nie radze bo chlor i w ogole to nie bardzo do swierzo przebitego pepka. zastanwo sie ile nie bedziuesz plywac. no chyba ze bardzo szybko Ci sie zagoi czgo zycze :) papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 297
basen + świeżo przebity pepek = GŁUPOTAAAAAAA
na basenie masz wiele bakterii wirusów itp i bedzie Ci sie paprał wiec przez jakies najlepiej 3 miechy zebys zrezygnowała z basenu ( mimo ze niebedzie zmian widocznych na zewnatrz ten kolczyk musi sie wygoic takze w srodku),najlepsze do smarowania to tribiotyk a do przemywania kwas borowy;) a jeszcze przypomne o ululeniu na kolczyki:) zeby nie bylohyhy:)

pozdrowionka jak cos to na gadu zapraszam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolczyki w pępku bleeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
właśnie ble...dobrze piszesz papka w zułeności sie z Tobą zgadzam..Już pisałam że jeśli ktoś ma ładny brzuszek to nie potrzebuje ozdoby..tym bardziej tak niebezpiecznej..

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium