SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 470489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
Anuskaa wiesz ze jak ma sie przekluty pepuszek to ludzie patrza sie na kolczyka a nie na blizne To przyciaga ich uwage a blizna ich nie interere sama sie o tym przekonalam! A teraz wale pytania typu "od czego blizna"! Chodze w krotkich bluzkach chociaz ze na poczatku chowalam przekluty pepek pod dlugimi t-shirt'ami bo myslalam ze to wyglada glupio Ale teraz mi to wisi zrobilam sie pewniejsza siebie A operacje mialam na przepukline...W wieku hmm 6 lat chyba. Ma z 2 cm dlugosci. A jak jest u ciebie??

Pozdrowionka! Och kurde ale sie rozpisalam

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
ja bym bez tej operacji nie przezyła i mialam ja w wieku 2 miechow i czesto chowam sie na plazy i tak dalej bo ciagle kazdy pyta co mi sie stalo i tak dalej :(( ehs ;/

a kolczyk nie odciaga ich uwagi bo ja mam to troche wyzej i widac ja jak na dloni;( ehs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
No to przynajmniej ciesz sie ze masz kolczyka w pepku Bo np.gdybym ja go nie miala to bym najwyrazniej chowala brzucho! Dlatego ze mam brzydki pepek Sama zobacz! Nie mam wklesniecia tylko jest taki plaski Ehh :-/

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
Dziewczyny !! Tu na allegro jezeli macie konto mozecie sobie kupic tego kolczyka "jaszczurke" co wam tak sie podobal! Tylko ze jest drozszy bo ze zlota... Ale kazdy ma swoj gust Moze wam sie podobac a mi nie Mowie wam ze gdyby byl ze srebra to bym juz go kupila

http://allegro.pl/show_item.php?item=57892967  ...LiNk...

http://allegro.pl/show_item.php?item=57892967  ...LiNk...

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
cze czy ktos moze wie gdzie moge zakupic sobie zawieszke do kolczyka.niedawno sie przeklulam i to wyglada za***iscie!!!czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
Chodzi Ci o nakladki na pepek ??

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Cze! Ja mam kolczyk w nosku i bardzo chciałabym mieć jeszcze kolczyk w pępku...:) Proszę napiszcie czy to bardzo boli i czego nie mozna robić po przekłuciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 206
Kazdy na bol inaczej reaguje...Mnie np. tak bardzo nie bolalo. Takie uklucie no nie wiem jak ci opisac TO
A to pisano wczesniej czyli Zero: Solarki, kapieli w wannie,basenie itp. Nie to ze wogle sie nie myc tylko np. szybki prysznic
Chcesz znac to wszytsko bardziej szczegolowo zajrzyj na strone www.wildcat.pl 
Pozdrawiam!!!!

So to jest: małe czarne puka w szybke? - murzyn w piekarniku :P buhaha (nie wiedzialam co napisac)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Dzieki za odpowiedż! Pozdro!:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium