SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 470855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolczyki bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jakie kolczyki paka?
co Ci sie w kolczykach nie podoba?
zaluje ze jestem na tyle mloda ze kolczykow nie robilam wczesnije bo tak nie wypadalo bo jestem jedyna z 8 kolczykami w moim wieku (14) z moich kolezanek i czuje sie z tym wyjatkowo chodzi o to ze mam swoj styl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolczyk w pępku...bleeeeee...a gdzie indziej może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 297
buehehe Ostro masz paka najpierw piszesz że podobaja Ci sie klientki które są naturalne itp a te naturalne tez nie maja kolczykow <hahaha> no ładnie masz bleeee ........ a teraz pisze ze w innych miejscach moga miec kolczyki wez ty sie zdecyduj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
paka
a w nosku ja robie za miesiac i co Ty na to?
nie wiem co maja chlopacy do kolczykow w pepku, moj chlopak na pytanie czemu mu sie to nie podoba to mowi "bo to jest oblesne" no i duzo sie dowiaduje wtedy.. heh juz mowi ze w nosie lepiej chociaz to tez jest okropne... oj biedaczek bedzie cierpial bo ine bedzie mogl patrzec na moj nosek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej anuskaaa ja nie pisalem ze o tych klientkach LOL naucz sie czytać ze zrozuminiem !!!!!!!! co za ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
Ja tez lubie kolczyki i raczej sie to ludziom podoba. Bo w pepku moim zdaniem jest seksowny, tylko nie zrozumcie mnie źle! Ale nie podoba mi się wygląd typu "brzuch-torba+kolczyk"...Okropnosc...Ale ja nie mam wielkiego brzucha, a tak w ogole, to jesli sie komus podoba swoje cialo i to, co na nim ma, to juz jest dobrze, bo inni go zaakceptuja..:)

Diabeł nie śpi. Z byle kim ;].

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 381
nioonia gdzie masz te kolczyki?podejrzewam że po trzy w każdym uchu w pępku i...? zastanawia mnie ten ósmy?może język?w nosie..hmm...załóż sobie taką obręcz czy tam koło a bedziesz jak krowa wyglądała..moja koleżanka sobie przekuwała sama..nie ma problemów z tym nosem ale każy nauczyciel sie jej czepia żeby zdejmowała na lekcjach..w prawdzie nosi jakies tam kwiatki ale czy to tak ładnie wygląda?jakaś ozdoba jest..ale...chłopcom których znam a o dużo więcej od dziewczyn..nie podobają sie tam koLczyKi chociaż nie mają nic do uszu.Już więcej nie bedę sie chyba wypowiadać bo moich argumenntów i tak nikt nie bierze na serio..a pisze jak najbardziej poważnie.Pozdrawiam wszystkich zakolczykowanych =P

Skateboarding is not a crime!A ja kocham swojego cud chłopca M.I.L.Y.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mily_mk - heh ... w pepku nie mam w jezyku tez nie..
chce miec w nosie bo mi sie to podoba i po co ta ironia z obrecza? chodzi mi o maly kolczyk krysztalek zeby nie rzucal sie w oczy no i poza tym chce to zrobic dla siebie a nie po to zeby sie podobac czy nie chlopakom. moj facet tez twierdzi ze to jest brzydkie ale dla mnie wazniejsze jest moje zdanie, co do kolczyka w pepku to zgadzam sie z Toba ze jest to dosc niebezpieczne itd i trzeba pomyslec zanim sie zrobi ale zwroc uwage na to ktory jest wiek i ze mlodziez teraz juz taka jest i tego nie zmienisz... czlowiek uczy sie na bledach... trudno sie mowi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1882
Ja mysle, ze jesli dziewczyna ma jakies syfki na twarzy to niech sie zajmie nimi jak je zlikwidowac, a nie jak zakryc.
Kolczyki
na uszach - oki
na pepku - nie!
na nosie - nie!!
na jezyku - bron boze!!!
w innych intymnych miejscach - powalilo?!
naturalnosc rulez!
Btw. Kolczyk na jezyku tylko odbiera przyjemnosc lizania sie! :]

JP.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium