SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 470469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no wiesz co jak mozesz tak mowic do niooni... i to jeszcze w swieta... wstydz sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
no toć twierdzi,że załapała nasz flow...




LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683

doobra nie spamujmy, bo wy w jakim byscie sie temacie nie pojawili to od razu pojawia sie pare stron spamu, cichutko juz bo moniczka nas opierdzieli !
no.
ej a w ogole to mama ma dzis focha i nie wiem czy jej sie nie odwidzi pojscie jutro do titty twister,ale jakby co to podejde ja psychologicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
o kur**a jaka nionia sie wazna zrobila i jak sie czepia szczegolow ojej jakie to slodkie.... to ze napisalam ze forum o kolczyku w pepku to wlasnie ten szczegol bo chodzilo mi o post a ze jestes za tepa zeby to skapowac to sory nie moja wina. Nie wiem jaikie masz dopswiadczenie ( o ile jakies masz :P) ale ty nie wiesz jakie ja mam wiec nara i ten POST (zebys sie nie czepiala :D) jest chyba po to zeby udzielac info o kolczykach a nie żeby opieprzać kazda ktora zada jakies pyt. I ostatnie co chce napisac to to ze nie przebilam kolczyka zeby byc tredy :/ jesli ty na takie cos idziesz to twoja sprawa ja przebilam z innego powodu.

"cichutko juz bo moniczka nas opierdzieli !"

a to to juz przesada widac jaki poziom reprezentujesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
dziwna jestes, naprawde.
jak ta hm malutka na poczatku jak w ogole nie kapowala ironii
pozdrawiam Cie serdecznie :)
ja juz nie mam zamiaru sobie z Ciebie kpic,sorry
musisz wybaczyc mam zle dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 745
lol nie rozwalaj mnie bo to chyba ty czegos nie kapujesz ale dobra nie mam zamiaru nic pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
wcale nie chcialam cie rozwalac ! sorry!

no i dobrze ze nie napiszesz nic wiecej, bo nie wyszloby ci to na dobre,bo ze mna sie nie zaczyna <cfaniak>


hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
tak swoją drogą to Ty moniczka też jakaś nied*******a jesteś,sory

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
FAJT


LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ej ile macie lat obie???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BOŁ STOPY

Następny temat

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

WHEY premium