SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czerwiec wkrótce , każda panna w krótkiej miniówce.Klepac w tyłek ,napiąc żyłę!***

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 142451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705


dobra oceniac plecy napiete i bez napiecia

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705


drugie

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a co Cie w polowie ucielo czy jaki hooj ??

dawaj cale plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
dol spasiony dlatego nei dalem - nie kazdy ma 91 w pasie bez miesnia

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dawaj a nie pyerdolisz

trzeba widziec calosc zeby oceniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
Witam!
Alu u mnie ok, troche zmian w życiu, ale jakoś daje(my) rade. :) Co u Ciebie? Wiedza w góre? A jak treningi? Pozdrawiam

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
co tam leszczyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Krbk, dzięki serdeczne. Powiedz mi tylko czy konto jest tam darmowe i poradź jak to najszybciej ściągnąć żeby nie pjerdolić się part po parcie bo chciałbym zostawić kompa i wyjść... będą SOGi obiecane jak się uda to szybko załatwić

Matłoś - a dzięki, u mnie wszystko w jak najlepszym. Treningi dopiero rozpoczęte, ale idzie ładnie. Wiedzę cały czas pogłębiam, a i na życie towarzyskie nie narzekam. Jest spoko
Z tego co pamiętam dorobiłeś się dziecka? Pochwal się

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
te dzieci to chyba wiatropylne jakies

razem z wiosna prawie kazda 17-ka brzuchata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW od oceny (mój pierwszy FbW)

Następny temat

PO MASIE CZAS NA REDUKCJE - JAK DO NIEJ PODEJSC? / gooteck

WHEY premium