SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO MASIE CZAS NA REDUKCJE - JAK DO NIEJ PODEJSC? / gooteck

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 923
mam 24 lata, 177cm, zaczynalem od 70kg, obecnie jest 83kg, krotki jak narazie staz treningowy, biceps 37cm, klatka 105cm, pas 90 cm, po wymiarach pasa domyslacie sie ze jestem z deczka zalany fatem, za niecale 2 miesiace jak skoncze trening na mase zamierzam zaczac redukcje, pytanie do was: jak do niej podejsc?

link do mojej galerii: https://www.sfd.pl/ROCZNIK_-_85_/_WZROST_-_177_CM_/_CEL_-_Z_70_NA_100_KG_/_gooteck-t500840.html

1. jakie aeroby polecacie i w jakie dni?
a) nie lubie biegac i plywac, mysle tu o rowerku stacjonarnym, wystarczy sam rowerek? ewentualnie co do rowerka mozecie polecic?
b) kiedy robic cwiczenia aerobowe? codziennie, czy moze w dni wolne od silowni lub dni w ktore mam silownie? (silownie mam 3 razy tygodniowo)

2. jakie zmiany zrobic w treningu silowym?
a) obecnie na mase wykonuje 8-12 powtorzen w serii, mysle o zmniejszeniu obciazenia i zwiekszeniu ilosci powtorzen w serii, jaki zakres ilsoc powtorzen polecacie? zastanawiam sie miedzy 16 a 20

3. jakie zmiany zrobic w diecie?
a) obecnie na mase spozywam 4-6g / 1kg masy ciala dziennie, wczesniej bylo 8g, stad tyle fatu :/ mysle ze spozycie weglowodanow w ilosci 4g/1kg bedzie sluszne, czy moze zejsc nizej? jezeli tak to do ilu gram na kilokgram masy ciala?
b) na mase spozywam 2g bialka na 1kg masy ciala, ilosc spozywanego bialak pozostawic bez zmian?

jezeli macie jakies dodatkowe uwagi na temat redukcji to prosze pisac :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 83

Wzrost: 177

Cel treningowy: redukcja tkanki tluszczowej

Staż treningowy na słowni: 2,5 miesiaca, potem 4 mies przerwy, teraz znowu 2,5 mies

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): wszystko co potrzebne do treningu na mase a dla aerobowego rowerek stacjonarny

Dieta: masowa: bialko 2g/1kg masy ciala dziennie, weglowodany 4-6g/1kg

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: obecnie robie mase: odzywka bialkowa + kreatyna + dekstroza z tauryna

Zmieniony przez - gooteck w dniu 2009-05-24 15:29:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Czerwiec wkrótce , każda panna w krótkiej miniówce.Klepac w tyłek ,napiąc żyłę!***

Następny temat

Trening na mase do oceny.

WHEY premium