SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Witam forumowiczów, jestem Gracja@n. Zarejestrowałem się tutaj z bardzo ważnych powodów, którymi są redukcja oraz to, że mogę otrzymać od Was zarówno wsparcie jak i podpowiedzi. No więc tak: ćwiczę od kilku lat z dużymi dość przerwami, które to życie samo narzuca. W chwili startowej waga moja oscylowała w granicach 70kg i byłem dość wąski w pasie lecz wymiaru niestety nie pamiętam. W chwili obecnej ważę 105kg na czczo A pas wynosi AŻ 103-104cm......jest to dla mnie dość przygnębiające. W moim dotychczasowym stażu przewineły się splity, FBW, crossfit, push pull legs...waga jak i pas były w ruchu i do czego doszedłem i wywnioskowałem to jest to, że podczas FBW, splita rosnę trochę owszem, ale razem z brzuchem A klatka za nic w świecie nie chce ruszyć. Podczas crossfit waga i pas idą w dół, lecz wszystko zaczyna mi spadać A z przodu wyglądam jak deska.....obecnie ćwiczę co drugi dzień i są to treningi metaboliczne, lecz dalej szukam swojej idealnej sylwetki. Chodzi mi o to, że chciałbym zachować to co udało mi się zdobyć jednocześnie gubiąc brzuch, który jest moją piętą Achillesa. Za nic w świecie nie mogę wyglądać tak jak bym chciał. Zejdę z wagi to patyk, przybiorę to wyglądam jak w ciąży. Staram się dość dobrze odżywiać, regularne posiłki, w miarę urozmaicone, przestałem jeść słodycze, dużo słodzić. Czy jest jakaś szansa, abym w przyszłym roku idąc z żoną po plaży nie wstydził się swojej sylwetki? Do postu załączam zdjęcia jak to u mnie to wszystko wygląda.




















Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-05 21:35:52

Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-05 21:37:33

Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-05 21:37:50

Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-05 21:40:02

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dzisiaj z powodu bólu kolana, które czasami mi doskwiera zrobiłem same ramiona w superseriach. Dodalem do każdego ćwiczenia po 2kg i zrobilem taka samą ilość powtórzeń co ostatnio

Unoszenie prostej + czachołamacze x5
Unoszenie hantli w podporze o kolano + pompki odwrotne (tutaj co serie więcej o 2 niż ostatnio) x4

Następnie patrząc na zegarek widząc, ze mam jeszczeż 10 minut zrobiłem:
Sztangą prosta "21"
Prostowanie ramion ze sztangą łamana siedząc także coś na bazie "21"

Ręce strasznie obolałe. Pompa jak nie z tej ziemi. Jutro wolne a w niedziele kolejny trening i powoli zbliżamy się do świąt, wiec zrobię sobie tydzień regeneracyjny, dam mięśniom odpocząć, dziś poleciala ostatnia dawka krety i ruszam na nowo po świętach z gliceryną hehe
Obym się tylko za bardzo nie przejadl. Nie boje się także skoku wagi gdyż wiem, że w większości będzie to woda, treść żołądka. W czwartek podam pomiary i wage a po świętach ustawie sobie kolejny cel do którego bede dążyć i na pewno będzie to jeszcze masa.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Myślałem nad tym, aby zająć się ,,4 złotymi ćwiczeniami" po których mógłbym wykonać bieg średnim tempem, bądź zająć się ćwiczeniami typu cross wplatając w to treningi siłowe...szczerze powiedziawszy już sam nie wiem...mógłby ktoś mi pomóc??

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1416
po 1 dieta, po 2 to normalne, że jak malejemy to mięśnie też idą w piz.. ale nie da sie wszysktiego zrobić na raz. Najpierw spal to co masz spalic a potem pomyśl o porządnej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,


zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Ten brzuch to raczej nie tyle sadło, co treść, choć organy też mogą być już zatłuszczone. IMO pomoże tylko ostre MŻ i interwały, a jak chcesz uratować coś z masy, to siłówka i aminokwasy przed, po siłówce i naczczo. Z takim brzuchem to białko i cała reszta raczej odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1416
casex
Ten brzuch to raczej nie tyle sadło, co treść, choć organy też mogą być już zatłuszczone. IMO pomoże tylko ostre MŻ i interwały, a jak chcesz uratować coś z masy, to siłówka i aminokwasy przed, po siłówce i naczczo. Z takim brzuchem to białko i cała reszta raczej odpada.


To tak na serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Moim skromnym zdaniem sądzę, że to może być woda i prawdopodobnie treść, ale czy zatłuszczone organy??? Nie jestem do końca przekonany aczkolwiek mogę się mylić

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Łatwo to sprawdzić. Jak na spince jest jakiś zarys mięśni brzucha to treść. Woda na pewno też, ale zrzucenie wody chyba nic tu nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Coś tam widać hehe leciutko co prawda ale jest...na górze widać delikatną kratkę, więc z żebrami tego nie mylę


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-06 08:24:08

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Teraz tak na poważnie. Najlepszą opcją będzie trening siłowy i interwały?? Siłówka w sensie przysiad, Mc, wyciskanie na klatę i żołnierskie?? Interwały w jakim rozumieniu? Bieg czy mogą być wszelakiego innego typu? Coś w stylu burpee, skoki na podest, mountain climber? Przed treningiem siłowym czy w dzień wolny od ćwiczeń?? Taki rozkład będzie dobry?
Pon. Siłówka
Wt. Wolne
Śr. Siłówka
Czw. Interwały
Pt. Wolne
Sb. Siłówka
Nd. Wolne


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-06 12:20:13

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Celem jest zmniejszenie treści układu pokarmowego i redukcja tłuszczu, a bonusem zachowanie masy mięśniowej. Więc posiłki ograniczyłbym na początek o połowę porcji, którą jesz teraz. Do tego 45-60 minut aerobów z elementami interwału. Wybrałbym orbitrek z dużym obciążeniem, żeby zaangażować jak najwięcej mięśni i dodatkowo z 5-6 przyspieszeń, nie do upadłego, ale żeby ruszyć metabolizm i spalanie. Po 60 minutach orbitreka z dużym obciążeniem można być skonanym jak po FBW, który zalecałbym jako siłówkę. W związku z tym, że to redukcja, to ograniczyłbym substraty do minimum, czyli białka, węgle tłuszcze itp, a energię pobierałbym z metabolitów czyli bcaa, glutamina i keratyna. Do tego witaminy, mikroelementy, zielona herbata itp. Ćwiczyłbym raczej codziennie, co drugi dzień lżej, ale obciążenie musisz sam sobie dobrać.
Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.


Zmieniony przez - casex w dniu 2015-11-06 14:00:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium