SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$$$ Tropikalne upały do Naszego kraju zawitały, zaraz foczki w bikini będą latały $$$

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144538

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie ma to jak sucha kura z suchym ryzem, 7 razy w tygodniu. to sie nazywa żarcie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
octowe syf ale kiszone ubóstwiam

miazga haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja kuraka to moge i dwa razy na dzień przez 7 dni w tygodni jesc ,bo lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
mi sie troche przejadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zalezy jak sie go robi. smazony ok ale na parze to daj spokoj. kiedys juz tak mi sie przejadl ze jak pomyslalem ze zaraz mam zjesc kuraka to juz mi sie zwracalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Siema , wczoraj sie na pogotowiu znalazłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
witaj , coś robił??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
W niedziele grałem w piłke na orliku i zrobiłem ślizg i zdarłem całe kolano , potem pojechalem sie kapać na kąpielisko, z tego kolana zaczęła cieknąć taka ropa cały czas , psikałem takim czymś i polewałem jakims lekarstwem poszedłem na nocke do pracy i zaczęło mnie to kolano bolec wziąłem 2 nurofeny , i dostałem gorączki ,cały rozpalony byłem, pojechałem do domu i na pogotowie tam powiedzieli ze mi kolana nie obejżą bo by musieli jakąś tam sale otworzyć czy coś i skierowali mnie do oddziału na innej ulicy tam poszedłem do jakiejś babki która przepisała mi antybiotyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
pewno zakażenie się wdało,albo coś ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy by Rzeznik1997 Cel: Masa

Następny temat

Powrót do treningu po przerwie

WHEY premium