SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$$$ Tropikalne upały do Naszego kraju zawitały, zaraz foczki w bikini będą latały $$$

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez jakis czas bylem na obchodzie i tez lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
trza sie do większego miasta przeprowadzić, zawsze to jakieś urozmaicenie będzie, chociaż można się szybciej uzależnić

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzivki, browary, kluby, wóda, domówki, narkotyki i dzivki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy w dziale dzienniki dla początkujących naprawde mnie zadziwiają, gosc nie ma czasu trenowac nóg bo mowi ze caly dzien w robocie na nogach stoi i mu sie juz nie chce ale biceps 2x w tyg to oczywiscie jest siła i chęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Cinol dokładnie, chociaż może z mniejszością domówek, bo po co kisić się w domu, jak na przeciw w klubie trwa impreza, zimne drinki, suki itd.

Dawid hehe, zawsze się jakaś wymówka znajdzie do mnie ziomek wpadał co mówił "ja nóg nie muszę ćwiczyć, bo dużo chodzę" z tym ze w sumie to nawet dużo nie chodził bo jakieś 6km dziennie to maks jak robił

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam ja mam kolo siebie w pysde klubow a i tak nie chodze, jak bedzie 50 w lapie to sie nad tym zastanowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
a ćwiczysz coś wg cinol ?

ja pięt też nie robie bo codziennie z nich korzystam

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe no w sumie tak, tu też mam kilka, ale to same takie bardziej knajpopodobne, a nie w stylu disko-barów 7/7 , a w sumie to chyba mnie starość już dopada, bo coraz częściej nie chce mi się nawet wyjść na bro
a dobra domówka nie jest zła

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
zamieszkaj w barze ewentualnie fajne domowe bary są w granicach 15-20 tys

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry pub to wiadomka

sambi~no przecie aktualnie nic bo ta choroba yebana mnie dopadla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik treningowy by Rzeznik1997 Cel: Masa

Następny temat

Powrót do treningu po przerwie

WHEY premium